Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan száll fel a vonatra a...

Hogyan száll fel a vonatra a kutyátok?

Figyelt kérdés

A normális utasszállító vagonba hogyan szálltok fel? (A piros elővárosi hernyókra simán fel lehet menni, az nem tétel)


A keletiben elég magas a peron, de mit csináltok, ha esetleg olyan helyen áll meg a vonat, ahol nincs semmilyen peron? Ott hogyan szálltok fel-le?


A kiskutyákat ugye könnyen lehet rakosgatni, de mi van a közepes méretű, 20-25 kilósokkal, amelyek nagyobbak, és már nem lehet csak úgy hipsz-hopsz kézzel fel-le rakni.


2011. okt. 14. 01:36
1 2
 1/17 anonim válasza:
azért meg tudok emelni egy 25 kilós kutyát
2011. okt. 14. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Azt mondom, hogy "hopp" és már fent is van akár 1 méter magas emelvényen is, pedig 70 kg.
2011. okt. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hónapos bernim van, kb 30valahány kiló. Simán felugrik :)
2011. okt. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A yorkimat "fölhajítom", barátnőm goldiját pedig feltoljuk:D
2011. okt. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Egyszer kellett eddig csak szerencsére a régi, jó magas kék vonattal utaznom a Labimmal. 35 kg körül van, sajnos nem bírom el, hám volt rajta akkor, ismerősök húzták fel, én pedig toltam közben. Lefelé kb. ugyanez volt. :) Vicces látvány volt tudom, de másképp nem tudtuk megoldani. De idegenek is szívesen segítenek, ha látják, hogy csóválod a fejed felszállásnál, tapasztalat. :))
2011. okt. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
De jó dolga van annak a goldinak, hogy nem kell energiát befektetnie, mert a gazdi feltolja! :)))
2011. okt. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én a 25 kilósomat simán felpakoltam, pedig én is csak 45 vagyok. Az ennél nagyobb kutyák meg szerintem simán felérik a lépcsőket, még ha kell is egy kis noszogatás.
2011. okt. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Egy normál méretű kutya simán felugrik oda, egy csivit vagy egy yorkit meg fel lehet emelni.
2011. okt. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A goldit azért tologatjuk, mert amikor először ment fel, lecsúszott a hátsó lába, és a hasát teljesen végigkarcolta:( Nagyon keskenyek azok a lépcsők.

De ne úgy képzeljétek, hogy meg se moccan, mi meg toljuk:D Lendületet vesz, barátnőm meg egy kicsit tolja, hogy nehogy megint mellé lépjen.

2011. okt. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Azért szoktam itthon kézben hurcolászni, hogy szokja a dolgot, ne ugorjon ki, mert mi van, ha nincs peron? Képtelenség felugrani abba a magasságba, s olyan idétlen a lépcsője amin még át is lát. A bőrönd se egyszerű eset, hát még egy kutya.
2011. okt. 14. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!