Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fajtatiszta Labrador?

Fajtatiszta Labrador?

Figyelt kérdés

9 hónapos Labradorom , Újszászon vettem teljesen Fajtatisztaként! Igaz hogy törzskönyve nincsen , s nem szeretném szaporítani , ivartalanítva lesz jövő héten Csütörtökön :) Csak láttam tegnap séta közben ( igaz 3 éves) Labi kant, és Kirusom kicsit másabb ... :/

Persze ha nem fajtatiszta az sem baj , hiszen imádjuk csak akkor az alom többi gazdija sem Fajtatisztát vett!

Köszi a válaszokat és az első képen még picike volt :))


2011. okt. 14. 10:38
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Az enyém is egy tünemény :)) Nagyon barátságos, meg persze nevelés kérdése is! A Macskáimat imádja... Az embereket is :) És mi is imádjuk Őt is :))
2011. okt. 14. 11:32
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Én ugyan egy golden gazdija vagyok, de nagyon szeretem a labikat is, mindig megcsodálom őket, ha látok egyet.

És szerintem a te kutyusod egyértelműen fajtatiszta labi.

Rádaásul nagyon szép!:) Egyébként az én kutyusom nagyon szereti a labikat, van egy labi barátnője, oda vannak egymásért, öröm nézni, ahogy ezerrel csóválnak egymásnak.:)

2011. okt. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
néz meg a szájpadlását hogy sötét e ak fajtiszta ha nem sötét akkor keverék
2011. okt. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Gyönyrű a sztafi, és igenis le kell vágni a fülét, mert így Staffordshire terrier! :) így adja ki a pofája formáját, így típusos a feje. Nem csálé, lóg fülcikkel .! :)
2011. okt. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!