Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik fekete szinű malinois?

Létezik fekete szinű malinois?

Figyelt kérdés
2009. máj. 1. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A Malinois vöröses vagy sárga fekete pofával, nekünk is az van, de a belga juhásznak 3 fajtája van, ami fekete szinű köztük az azt hiszem a gronendeal.És kicsit hosszabb a szőre mint a malinoisnak.
2009. máj. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

csak azért kérdem mert egy hirdetésben láttam fekete szinben: [link]

akkor nem létezik ilyen szinben? vagy nem elismert?

2009. máj. 1. 22:15
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
malinoisban nincs fekete. Az mindenféleképp vöröses szinű.Valószinű összekeverték
2009. máj. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
olvastam a hirdetést, én írtam az előzőeket is, a fajtaleírásban soha nem láttam hogy létezne fekete, van amelyik sötétebb, de tiszta feketéről nem tudok, kiállításon sem láttam soha,szerintem az nem malinois, a mi kutyáink közül egyik sem így nézett ki kicsinek, pedig fajtiszták, szerintem átverés volt az egész
2009. máj. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Ha beirod a google-ba, hogy black malonois akkor bead egy csomó kéept a kutyusról!Lehet, hogy Magyarországon még nincs külföldön pedig már elterjedt!Függ még a génektől is! Lehet, hogy egy vörös kuytus apukája fekete volt az anyja meg vörös és az ő génjét az unokája örökli!=)
2009. máj. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Fekete malinois se a magyar, se az FCI, se a belga standard szerint sincs.

Persze fekete keverékek lehetnek, valószínüleg groenendael vagy ordas német juhász keverék.

2009. máj. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fekete malinois nincs. Van sötétebb barnában, de nem feketében. Szerintem a hírdető a keverék kiskutyáit próbálja eladni fajtatisztaként, átverve a vevőket...
2009. máj. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


utolsó előtti sor... csak Mo-n nem ismert.

2009. máj. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert fent van a neten egy kép fekete malinois aláírással, attól ilyen még nincs. Mégha születne is egy alomban felülbélyegeznék a törzskönyvét, mert nem felel meg a standardnak.

Mlinois standard szerint nincs fekete, aki fekete az nem mailois.

2009. máj. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

Van fekete malinois, de nem igen terjedt el. Külföldön a holland juhász bepárosításával hozták létre ezt a színváltozatot.

De attól még lehet a hírdetésben szereplő kutyus nj (vagy bármi más) keverék is.

2009. máj. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!