Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legkeményebb kutya?

Melyik a legkeményebb kutya?

Figyelt kérdés
Azt is írd le neked mitől lesz egy kutya kemény.

2011. okt. 16. 17:12
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
100%

16:22 16:40-es válaszoló:


1. Lehet hogy elkaptak egy sérült őzet, vagy ami belegabalyodott valamibe. Az is lehet, hogy már döglött volt az őz. Számomra kicsit elképzelhetetlen, hogy a komondor utolér egy ereje teljében lévő őzet.


2. Az én komondorom 82cm és 63kg és még nem kifejlett. Enyhén szólva is jóval nagyobb, mint az agarad. Van amúgy összehasonlítási alapom, mert a másik kutyám egy 8 hónapos agár. 8 hónaposan a komondor már 76cm és 48kg volt.


3. a képen nem komondor van, hanem valószínűleg egy keverék. Tessék, itt van lenyírt szőrű komondor:

[link]

2011. okt. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
100%

Ja és itt van egy 10 hónapos komondor. Azt hiszem egyértelmű, hogy egy agár a nyomába sem ér szélességben és súlyban.

[link]

2011. okt. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
28%
PITBUL
2011. okt. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
100%

19:36


az akinek nincs kedve vagy ideje tépni a szőrt, de attól még szereti ezt a fajtát


nem feltétlenül kell a standard kinézethez ragaszkodni

2011. okt. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
34%

A legkeményebb kutya, Miskolcon, a MANCS szobor.

És a cementtől olyan kemény.

2011. okt. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 A kérdező kommentje:

köszönöm az újabb kreatív választ kedves utolsó. eddig töröltettem őket, de már lesz*rom. ha jól érzed magad, hogy kifejthetted magvas gondolataidat akkor tessék. de ugyanazt a poén 13szor egymás után elsütni szerintem nem vicces.

a többieknek köszönöm szépen a válaszát, örülök hogy értelmesen válaszoltak és hogy új dolgokat tudtam meg. nem gondoltam volna hogy egy agár tud ennyire kemény lenni.

2011. okt. 20. 17:50
 37/53 anonim ***** válasza:

Tudod hogy van...

Hülye kérdésre hülye válasz.

2011. okt. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:

tudom hogy van.

de rajtad kívül 29 másik értelmes válasz született. biztos hogy a kérdés hülye?

2011. okt. 20. 19:19
 39/53 anonim ***** válasza:
23%

Én vagyok az a visszapofázós :)

Na most elárulom a koromat...34 éves vagyok és még egyszer nem fogsz belém kötni világosan beszéltem te normálatlan kis idióta...téged megtanítottak viselkedni??

Nem veled van a baj hanem a kérdéseddel...ilyen hülye kérdést még a leg idiótább kölyök se tesz fel ;)

2011. okt. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem az én vitám, de kedves 34 éves atyaúristen, nem tudom megállni, hogy ne írjam le; én 21 éves lány létemre is tudom, hogy ilyen hangnemben senkivel nem beszélek - mert ENGEM megtanítottak viselkedni.

Az éretlen, nevetséges viselkedésed alapján arra következtetek, hogy Téged viszont nem.

És ha már itt tartunk, úgy tűnik, a magyar nyelvtan területén is lenne mit pótolnod, mert még egy 13 éves is tudja, hogy a "legidiótább" egy szó.


Ha ennyire büszke vagy a korodra, légy szíves legközelebb PÉLDÁT MUTASS, és ne éretlen kamasz gyerek módjára hisztizz - mindenkinek ez az érdeke, azt hiszem.

A válaszodat normális, korodhoz méltó hangnemben is megfogalmazhattad volna. Bízom benne, hogy képes vagy rá.


Őszintén remélem, megfogadod a tanácsom.

2011. okt. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!