Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legkeményebb kutya?

Melyik a legkeményebb kutya?

Figyelt kérdés
Azt is írd le neked mitől lesz egy kutya kemény.

2011. okt. 16. 17:12
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:

21 éves lány! :-) Ez tetszett! :-)


És akkor mindjárt fel is teszem a kérdést, "Ki a legkeményebb fórumozó?" :-)

2011. okt. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2011. okt. 26. 12:50
 43/53 anonim ***** válasza:
Olyan nagyon fikázzátok a rottweilert...pedig nem is tudjátok,hogy milyen is az valójában!! A viselkedése csak neveléstől függ ti nagyon okosak -_-" Okoskodtok,hogy ilyen a rottweiler meg olyan...közbe meg olyanokat mondok ami egy rakás hülyeség! Először nézzetek utána és csak akkor mondjátok,hogy ez meg az van vele!! Nekem is van...és volt is...szóval nekem nem fogjátok bemagyarázni,hogy a rottweiler ilyen vad meg olyan vad ;D Utána beszéljetek miután utánanéztetek a nevelésének,gondozásának. Le merném fogadni,hogy a kérdező nem több 15 évesnél!
2011. okt. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
Nem értem, hol volt ebben a kérdéskörben fikázva a roti.
2011. okt. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:

Nem értem miért is adok okot arra, hogy az életkoromat firtassa akárki. Szerintem teljesen korrektül tettem fel a kérdést és menet közben is vállalható módon adtam hangot miden gondolatomnak, ellentétben itt egyesekkel. Én sem találom, hogy hol van fikázva a roti, de mellékesen jegyzem meg, hogy imádom őket és a szomszédunkban is lakik egy, szóval semmilyen előítéletem nincs velük szemben. Csakhogy a kérdés nem ez volt.

A kedves visszapofázósnak üzenem, hogy az első két kommentje alapján nem ítéltem volna 16nál idősebbnek meg, de ez nem is lényeges. Az életkorával szerintem csak az vágjon fel aki mást nem tudott letenni az asztalra. Következetlen vagy 34 éves létedre. Először leírod, hogy nincs olyan, hogy kemény kutya aztán ugyanebben a válaszban azt mondod hogy a rottweiler. Aztán sok helyesírási hibával megint kifejted a véleményed, ami szintén nem irodalmi értékű, de mindegy. És felvágsz arra, hogy te már 34 évet megéltél. GRATULÁLOK!

2011. okt. 29. 22:29
 46/53 anonim ***** válasza:
0%

A fakutya.

Csak.

2011. okt. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
Pitbull Terrier!
2011. okt. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
0%
Az acélkutya! Annál nem találsz keményebbet!
2011. okt. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim válasza:
Szerintem A Pittbull :) de attól függ hogy hogy érted a keménységet(futás,milyen errös az álkapocs,nagyság,tömege,stb.)
2011. nov. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim válasza:
Akita talán? Én rá nem merek nézni egy akitára se...
2011. nov. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!