Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan kutyafajta ami...

Van olyan kutyafajta ami KIFEJEZETTEN SEMMIRE SEM JKÓ?

Figyelt kérdés

Mindig írják, hogy vadászkutya, apportkutya, kotorékeb, szánhúzó kutya, terelő kutya, pásztorkutya...

Ami semmi ilyenre nem képes arra rámondták, hogy "társasági eb"


Van olyan fajta, ami tulajdonképpen semmi ilyenre nem jó?

Aminek nincs különösebb funkciója, csak ú"gy van".


2011. okt. 17. 16:33
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
91%

Nekem aztán tökmindegy, hogy milyen kutya, nem munkára tartom a kutyát, hanem hogy mellettem legyen a hétköznapokban.

Jelenleg yorkim van, de volt már keverékem is. A yorki fogott már patkányt vidéken, de engem ez nem érdekel, nem ezért tartom. Ő a legjobb barátom, innentől nem tudom azt mondani, hogy "haszontalan"

2011. okt. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
87%
20:22-nek.A yorki igényeit nem ismerem.De nem mindegy,hogy milyen kutyát tart az ember.Pl. egy Malinois nem biztos,hogy annyira boldog,ha csak mint jó barát és nem mint munkakutya van kezelve.Egy Husky is boldogabb és kiegyensúlyozottabb,ha húzhat egy szánt,dolgozhat.De ha tévedek,javítsatok ki.
2011. okt. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 Akiteki ***** válasza:
91%
A kutyáknak manapság elsősorban az a funkciójuk, hogy a társunk legyen. Tehát ilyen szempontból nincs olyan kutya, amelyik semmire sem jó. Arra jó, hogy szeretetet adjon és sok örömünk legyen vele.
2011. okt. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 Akiteki ***** válasza:
89%

A válasz megírásának időpontja: ma 20:22


Az én huskyjaim még sosem panaszkodtak, hogy csak úgy szabadon rohangálhatnak és nem akarok mögéjük kötni mindenféle nehezéket.

Viszont volt egy agaram, akit elvittek vadászni és onnan kezdve nem lehetett a falkában együtt élni vele.

Én elsősorban szeretni akarom a kutyáimat, nem használni.

Minden tevékenységgel úgy vagyok, hogy addig csináljuk, amíg mindannyian élvezzük.

2011. okt. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
65%

ma 20:53

Fajtán belül is változhat, hogy melyik egyednek mik az igényei. Azért ma már nem sok yorkiból nézné ki az ember, hogy képes vadászni:) De én is inkább társnak tartom.

Viszont ismerem az igényeit, tudom, hogy ő nem az a tipikus "öleb"

Ő nem vágyik falkára, pedig jól szocializált, mégis inkább kikerüli a legtöbb kutyát. Ő velem akar lenni kettesben, és azt szereti, ha hatalmasakat túrázunk :)

2011. okt. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
ja de mégis tudok egyet. A leonbergi az amit eredetileg címerállatnak tenyésztettek. Végül is reklámnak ő is jó volt :D Később rájöttek, hogy jó házőrzőnek is.
2011. okt. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
45%
A csivava is jó valamire , pl hogy idegesitse az amstafomat, meg ész nélkül ugasson mindenkire :D
2011. okt. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim válasza:
61%
Kedves 10-17 17:46 ha a szaglása rosz szegény dalmatáknak akkor a rendőrségnek ugyan mi haszna van belőlük?
2011. nov. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
73%
Nekem dalmatáim voltak egymás után kétszer is. Hát azon kívül, hogy mutatós kutyák más hasznuk nem volt. Mindkettővel kutyaikolába jártam, sokat foglalkoztam velük, mégsem mentem velük semmire. Most kokerspánielom van, nem hordom sehová tanítani, mégis mindent megért.
2011. nov. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
5%

A Chihuahuanak nem volt soha semmi funkcioja ,csak az ,hogy megegyek.... A Chihuahua egy semmire valo kutya !!!!


Az Anti-Chihuaua-Klubb><Kutya-Klubb fonoke voltam

2011. dec. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!