Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan kutyafajta ami...

Van olyan kutyafajta ami KIFEJEZETTEN SEMMIRE SEM JKÓ?

Figyelt kérdés

Mindig írják, hogy vadászkutya, apportkutya, kotorékeb, szánhúzó kutya, terelő kutya, pásztorkutya...

Ami semmi ilyenre nem képes arra rámondták, hogy "társasági eb"


Van olyan fajta, ami tulajdonképpen semmi ilyenre nem jó?

Aminek nincs különösebb funkciója, csak ú"gy van".


2011. okt. 17. 16:33
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
0%
ajjjajjj a gyereket ne keverjük ide,ugy értettem h aki tenyészt az használja a kutyáit,DE evvel nincs baj.Szövegértés,Akiteki tudtommal te tenyésztő vagy(mintha ugy értesültem volna)Tehát te fizetés kiegészitésként vagy sem de profitálsz a kutyáidbol tehát használod őket.Ha nemakarod megérteni az sem baj.
2012. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 Akiteki ***** válasza:
80%

Szállj már le rólam. Gőzöd nincs arról, mit csinál egy tenyésztő. Fizetéskiegészítés, mi? Na az a szaporítók dolga. Ahhoz, hogy az évi egy almom netalán eltartsa az összes kutyámat, minimum 2000 euróért kellene eladnom a kiskutyákat. Még a menő amerikai kennelekből sem vesznek annyiért.

Ha szöveget akarsz érteni, olvasd el az olcsokutya.hu oldalán, hogy miért nem lehet a tenyésztés nyereséges. Nem másolom be, oda is én írtam.

Ha annyira jólesik neked, légy boldog vele: igen, használom a kutyáimat. A whippeteket ágymelegítőnek, a huskykat simigyakorlónak.

2012. jan. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

A palotapincsik a kinai csaszarok vadaszkutyaja, orzokutyaja volt. Nekunk is van egy, igaz 15 eves es csak harom foga van es kisbaba etelet eszik, de o a varos reme! Mindenkibe talal valamit, amiert megharaphatja. Harap, karmol, uldoz mindent csinal! A macskak ki is pusztultak a kornyekunkrol (5-6 utca, es mi felenk egy utca 200 haz koruli). Szoval igenis is van nekuk ertelmuk! Es nem olebek hanem ok kutyak akik nagynak erzik magukat, megerzik ha az ember szomoru, felviditja, megvedi a gazdajat az elete aran is (sajnos az egyik kutyusom ezt tette, pedig probaltam ellenne tenni es ugy beleharapot a kezembe, majd a labamba, pedig hanyszor probaltam hogy szet valasztom ot es azt az embert egymastol. de nem birtam, az ember ugy belerugott a kutyaba, hogy megkellett muteni. es igaza volt. mivel nehany napra ra hallottam hogy egy csomo lanyt megeroszakolt az az ember. ) Szoval igenis valok valamire! Aki ezt nem veszi eszre bennuk az vak! Csodalatos kutyulik es megveletlenul sem olebek! Hiaba tartjak oket annak!

Lepontozni szabad, de en az igazat irtam. A kutyamat aki beleharapott a kezembe hetekig apoltam, es nagy nehezen folepult. Es igenis valok valamire! Es ne ugy emlegesuk oket, hogy palotapincsi, hanem- pekingi, pekiniser (bocs ha rosszul irtam) Ezek a kutyak fontosak! Es ha nem lasssa be ezt sok ember, nem izgat lesz@rom oket, de en igazi hosnek tartom ezt a fajtat.

2013. márc. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Utso, az ilyen kutyak miatt, mint a tied, utalom a palotapincsiket. Nem vicces mikor random odajon es megharap mert olyan kedve van. Kis szarok.
2015. nov. 28. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
A csivava az egyik legjobb jelző kuzya
2020. márc. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!