Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan kutyafajta ami...

Van olyan kutyafajta ami KIFEJEZETTEN SEMMIRE SEM JKÓ?

Figyelt kérdés

Mindig írják, hogy vadászkutya, apportkutya, kotorékeb, szánhúzó kutya, terelő kutya, pásztorkutya...

Ami semmi ilyenre nem képes arra rámondták, hogy "társasági eb"


Van olyan fajta, ami tulajdonképpen semmi ilyenre nem jó?

Aminek nincs különösebb funkciója, csak ú"gy van".


2011. okt. 17. 16:33
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
57%
aki tenyészti az állatait is használja,hiszen eladja őket.nem Akiteki?Minden kutya társasági eb-nek kellene lenni.Én személy szerint nem becsülök le egy kutyát sem a mérete vagy a külleme miatt,viszont gazdákat igen is!Milyen ember az aki vesz egy kutyát hobortbol és csak villog vele?Legyen az egy kis termetű kutyus vagy egy pitbull.nem a külseje miatt kellene választani társat hanem a temperamentuma miatt.Ezért van sajnos rengeteg neveletlen(ami megjegyzem a legveszélyesebb) kutya a világon.Felelősséggel tartuznk az állatok iránt akármilyen is az,a mi kutyánk nekünk a dolgunk megoldani annak a biztonságát(értem ezalatt h olyan keritést csinálni ami alol nem szöknek ki/be és ivartalanitani kutyáinkat.Továbbá szocializálni,hogy egy jo társ válljék belőle.Egy vadászkutya is társ,egy mentőkutya is társ,egy kis öleb is társ és egy házörző is társ.Minden kutyának van értelme és egyik sem szolgált rá h az utcára vagy nem megfelelő kézbe kerüljön!
2012. jan. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 Akiteki ***** válasza:
Nem.
2012. jan. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
37%
:) érdekes szerintem igen.
2012. jan. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
12%
A palotapincsi, és a csivava jó valamire.Én pl. a másfél kilós csivavákra gondolok, ami tényleg macskajáték, mint az egyik válaszoló mondta.OIsmerek egy olyan kutyát, aki talán max. másfél kiló, sőt, olyan vékony lábai vannak, mint egy vastagceruzának.Na talán az az egy, amelyik 'semmire sem jó'..
2012. jan. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 Akiteki ***** válasza:
Pont érdektelen. Egy vélemény.
2012. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
29%
azért mert vmiben nem értünk egyet,ahelyett h válaszolnál és kifejtenéd,ahelyett neki állsz minősiteni.Hát köszönöm,kedves tőled!
2012. jan. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 Akiteki ***** válasza:
61%

Nincs mit. Ha valamit tőlem akarsz, kérdezni, ahhoz ott a privát gomb. Ha nyilvánosban akarsz betalálni, arra nem reagálok. Unalmas már.

Egyébként meg milliószor kifejtettem, hogy a tenyésztés nem a kutyák gyártásáról és eladásáról szól. Unom már többedszer leírni. Legkevésbé arról, hogy valaki eladásra használja a kutyáját. Kissé undorító kifejezés.

2012. jan. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
12%
:) Én nem talállak be téged,elég felsőrendűbbnek érzed magad,de ez nem is baj legyen így,ha neked ez jó.Én csak azt akartam evvel mondani,hogy az h vki "használja" a kutyáját semmi baj nincs és aki azt állítja h nem,az képmutató.
2012. jan. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Miért kell egyáltalán hogy bármilyen "funkciója" legyen a kutyának? Hogy csináljon valamit? (rendőrkutya, házőrző, vakvezető stb.)

Vannak emberek is akik nem csinálnak semmit... dologtalan pénzherdáló alkoholista és drogos emberek. Hadd ne soroljam...

Nekünk egy pincsi keverék van. Nem "használjuk" semmire. Csak van. Mert szeretjük. Családtag. :)

2012. jan. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 Akiteki ***** válasza:
A gyerekemet sem használom semmire. Azért szeretem, mert van. Szomorú, ha valakinél másképp van.
2012. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!