Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyek a gyerekszerető kutyafa...

Melyek a gyerekszerető kutyafajták?

Figyelt kérdés

Légyszíves soroljatok fel olyan fajtákat, akik kifejezetten szeretik a gyerekeket, (tehát "valók" kisgyerekek mellé).

Lesz egy kertünk, és ott lenne főleg a kiskutya tartva.

Természetesen menhelyeken is körül nézünk majd, de én most arra lennék kíváncsi, hogy milyen fajtatiszta kutya illene hozzám.

A válaszokat elõre is köszönöm!

(Légyszíves olyan válaszokat ne írjatok, hogy pl.: rengeteg ilyen fajta van, hanem inkább fajtákat soroljatok fel.)


2011. okt. 17. 21:37
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
A Boci valóban, és egy jó dobermann szuka.
2011. okt. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
100%

A tacsi az nem jó! Ha meghuzza a gyerek a fülét akkor odakaphat.

Szerintem: Labradort vegyél, golden retrivert, bischont.

a nagy testű kutyák kifejezetten gyermek mellé javasolják: a leonbergit nagyon ajánláják gyerek mellé, olvass csak róla! :)

Ezen kivül bernáthegyi, ujfundlandi, berni pásztor. :)

2011. okt. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
100%

boxer is nagyon gyerekbarát. És az nem igaz teljesen hogy minden kutya gyerekbarát, csak nevelés kérdése, mert van olyan kutya, ammi kifejezetten ajánlott gyerek mellé:

Ilyen a boxer, berni básztor, labrador, goldenretviver leonbergi és ujfundlandi

A nagy méretektől nem kell megijedni, egy csivava sokkal harapósabb mint egy leonbergi vagy egy ujfundlandi, pedig 10 x nagyobb. Olvass csak a leonbergiről vagy az ujfundlandiról. Bátran megbizhatsz bennük, a babákat sem bántják!

[link]


[link]


[link]

2011. okt. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
Nekem boxerem van, és úgy vigyáz a 8hónapos kisfiamra csecsemő kora óta, mint ha ő lenne apótanyukája. Nagyon szeleburdi kutyus, de őt sose lökte meg, szerintem bátran meg lehet bízni benne. Korábban nem mertem a kutya mellé engedni, féltem hogy oda kap, de sose morgott rá, pedig párszor meghúzta a fülét. :) Ha pedig idegen jön, rögtön megy a babakocsi mögé mintha féltené! :) De a felsoroltak közül jókat irtak, de tacsit ne vegyél, mert engem is az harapott meg kiskoromban!
2011. okt. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
100%
Golden retiver és labrador. Naggyon jó természetük van, ezért is képzik ki őket vakvezetőknek, és fogyatékosok mellé, mert nagyon nagy türelmük van gyermek mellé is! Én ezt ajánlanám! :)
2011. okt. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
79%

Angol agár kennelek:

MOONLIGHT-HUNTER KENNEL

KENGYELFUTÓ KENNEL

ALAG-DOMBI AGÁR KENNEL


Szerintem agárért itt is nézelődj, néha meseszép agarakat lehet itt találni! :)

[link]

2011. okt. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
2011. okt. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
100%
labrador, goldenretriver. Amikor kicsi voltam mamámnál volt egy berni pásztor és állitólag másztam még csak és ráestem és nem bántott. A berni pásztor is gyermekbarát.
2011. okt. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
Boxer,rotweiler
2011. okt. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
keverék
2011. okt. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!