Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám megtanitani a...

Hogyan tudnám megtanitani a kutyámnak, hogy elmenjen a boltba?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 15:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%
hát ne mondjátok, ismertem egy németjuhászt aki egyedül járt boltba, meg volt neki tanítva, hogy csak egy eladónak adja oda a pénzt meg a kosarat, a nő belepakolt, elvette a pénzt, a kutya meg szépen hazasétált. Mondjuk igaz ez fakun volt, és azért a kutya járt boltba, mert a gazdája már nagyon idős volt...
2011. okt. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Akiteki ***** válasza:
48%

Buli! Megvan a lista, kutya lemegy, bevásárol, aztán hazafelé be is falja.

Még mindig jobb mint a macska, mert az csak whiskast venne.

Viccen kívül: és ha valaki megijed vagy megtámadják más kutyák vagy simán hívják a sintért? Soha nem engedném felügyelet nélkül sehova a kutyámat.

2011. okt. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem a kutyám felírja egy cetlire, mit szeretne a boltból én meg elmegyek bevásárolni (bocs, nem tudtam kihagyni)


egyébként youtube-on van egy klikkeres video, amint két kutya épp bevásárol a Fressnapf-ban

2011. okt. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
2011. okt. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez aranyos :)

És nem lehetetlen :)

Ismerős, kiképzett mozgássérült-segítő kutya: Gazdival boltig, gyógyszertárig, gazdi ott megáll, (küszöb, egyéb kerekesszék-akadályok miatt) kutya a szájába veszi a kosarat, benne a cetlivel és a pénzzel, bemegy, odaadja az eladónak, eladó beleteszi a kosárba a cetlin lévő dolgokat meg a visszajárót, és visszaadja a kutyának a kosarat. Ő meg szépen kiviszi a gazdinak.

Egy jóbarátomról és a kutyájáról beszélek, láttam.

Viszont egyedül ő sem küldi el a boltba a kutyát, odáig elmegy vele.

2011. okt. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!