Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki kutyával alszik egy...

Aki kutyával alszik egy ágyban, annak mindig kutyaszőrős az ágya?

Figyelt kérdés

Ismerősöm hetente párszor utaztatja a kutyáját a kocsijában, de tiszta kutyaszőrös az egész kocsi.

Aki egy ágyban alszik a kutyával, annak mindig kutyaszőrős az ágya?


2011. okt. 19. 13:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mi most állunk át arra, hogy csak akkor akarjuk felengedni a kutyát az ágyra, ha ágytakaróval le van takarva (magyarán éjszaka nem fog velünk aludni).. Van egyébként erre tipp, hogy hogy lehet neki megtanítani? Vagy mondjuk arra, hogy csak akkor jöjjön fel, ha hívom? (Kölyök még amúgy)


Visszatérve a kérdésre amíg velünk aludt, minden este kikeféltem a szőrét, valamint egy nedves törölközővel áttörölgettem. Így nem volt szőrös az ágy.

2011. okt. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%

És ha nincs párom kivel aludjak?

Nem értem miért zavar ez, nem egy tányérba eszünk, vagy egy vízben fürdünk. Szerintem mindenki éljen úgy ahogy neki jól esik.

2011. okt. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 LadyLee ***** válasza:
26%

Hát éljetek úgy, de ez az oldal arra való, hogy emberek megosszák a véleményüket. Nekem pedig az a véleményem, hogy ez borzalmasan nem helyénvaló dolog.


Ettől még nyilván továbbra is együtt fog aludni a kutyájával / macskájával / nyulával / kishörcsögével mindenki, aki szerint ez jó. Nem vagyunk egyformák. De szerintem ez szörnyen nem normális dolog. Bár azt is látom, hogy a többség állattal alszik együtt, vagy legalábbis azok többsége, akik erre a kérdésre válaszolnak. Szóval vágom, hogy itt én vagyok kisebbségben, és tényleg nyugodtan csinálja az, akinek ez bejön, de szerintem gusztustalan. Az állat nem oda való.

2011. okt. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
6%

Mit csináljak, hogy az 5 hónapos kutyusom ne egye meg a kutyakakit és a bogarakat? " olassátok el a válaszokat is"

Akár hogy is figyelek séta közben néha azért sikerül kicseleznie és szinte egyben lenyeli a fent említett "dolgokat", pedig nagyon jó minőségű tápokat kap. Lehet esetleg valamilyen vitamin hiány vagy csak egyszerűen szereti? Le lehet szoktatni róla?



A kérdés kiírásának időpontja: ma 15:04


Na kutyukásak? Ágyba vele!

2011. okt. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek Bichon Havanese kutyája van, ami tényleg egyáltalán nem hullajtja a szőrét. Egy olyan fajtát felengednék talán az ágyamra, hogy ha olyan kedvemben lennék. De a spánielemet még a lakásba sem engedem be, pedig imádom, és megtennék érte bármit! De egyszerűen nem tudom elviselni, hogy csurom kutyaszőr legyen a párnám, takaróm, ágyam, stb. Ha játszom vele, meg ha ölelgetem, akkor is vagy olyan ruhát veszek fel, amit nem sajnálok, vagy amin minél kevésbé tapad a szőr.
2011. okt. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Amstaff-unk van,illetve pincsink amíg kicsi volt a pincsi addig beengedtem mert eléggé fázós volt egyedül,de már leszoktattam róla.Most az amstaff kicsi így most Ő lehet fenn az ágyon este,mert majd befagy a segge :) Nem lenne szivem kirakni ,mert látszik rajta,hogy remeg...


Szerintem egy bizonyos pontig nincs ezzel gond.

2011. okt. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nekünk 2 bichonunk (egy fehér és egy barna)van nem hullik a szőrük én eddig még az ágyamon nem láttam szőrt , 2 naponta kivannak fésülve..én csak a lábamhoz engedem őket, tovább nem... de mindenki úgy él ahogy akar nekem sincs párom most, de ha már nem a szüleimnél fogok élni és lesz is barátom akkor nem fogom őket felengedni az én kutyám(fehér)már 9 éves a barna ami tesómé ő még csak 4,5 hónapos(barna)...
2011. okt. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!