Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lesz a kutyád sorsa, ha...

Mi lesz a kutyád sorsa, ha bevezetik az ebadót?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 22:01
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Az egyik kutyám ivaros Chip-ezett.

A másik kutyám ivaros "Chip-telen".


Mindkettőt szándékomban áll ivartalanítani, az ebadótól függetlenül. És Chipezni is, de csak lépésekben haladunk, az anyagiak miatt.


Ha előbb lesz ebadó, mint ahogyan meg tudom oldani a Chipet és ivartalanítást, akkor fizetem az adót, mit tudok tenni? :-)

2011. okt. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Nem ivartalanítom a kanomat.

Nem chipeztetem, amíg nem teszi kötelezővé az önk.

Tetovált, beazonosítható.

Sportolok vele és még jó pár évig fogok is.

Az adót pedig beszámítom a többi rá költött összegbe.

2011. okt. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
45%
Eltitkolom ,hogy van.
2011. okt. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanított, menhelyi, semmi nem fog vele történni. Persze ha ivaros lenne és tenyészetből lenne, őt akkor sem érintené az ebadó. Olyan minimális összeg, amit minden kutyatartónak ki kell tudni fizetnie.
2011. okt. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
80%

nem értem, miért feltétele az ivartalanítás a felelős állattartásnak?


negyedik kutyámnál tartok, egyik se volt/lesz ivartalanítva, helyette inkább vigyázok, odafigyelek rá

2011. okt. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Na és mi van ha nem fizetem ki az adót? Lecsuknak?

Én az öreg kan kutyámat nem fogom kés alá rakni,és chipezni se fogom. Tetkója van, és soha életében nem szökött el.

2011. okt. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
0%
Én beadom őket a menhelyre!!!! :)
2011. okt. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

"nem értem, miért feltétele az ivartalanítás a felelős állattartásnak"


Azért, mert 100 gazdiból 1 van, aki tud rá vigyázni, hogy ne legyen szaporulat. 39 felelőtlen és nem tud rá vigyázni, 60-at meg egyáltalán nem is érdekel a téma és nem ezért nem vigyáz. Nekem is ivaros kanom van és én sem fogom ivartalaníttatni, inkább fizetek.

2011. okt. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Ma Magyarországon kb 1 millió menhelyi vagy kóbor kutya van. Ezeknek a számát másképp nem lehet csökkenteni,minthogy csökkentjük az ivaros kutyák számát,akik folyamatosan "újratermelik" ez a mennyiséget.

a gondatlanságból szaporított kutyákét a hobbiszaporítókét.

2011. okt. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom. Nagy hülyeség az egész csak sok pénzt akarnak tudják h sok állattartó van... Macska adót mért nem vezetnek be vagy egér adót??? Ez olyan hülyeség...-.-"

Nincs semmi értelme ennek az ebadónak, csak a kormánynak jó vagy nem tudom kinek h sok pénze legyen...:@

2011. okt. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!