Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lesz a kutyád sorsa, ha...

Mi lesz a kutyád sorsa, ha bevezetik az ebadót?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 22:01
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Nem a kormány kapja az ebadóból befolyt pénzt,hanem MÁK és ivartalanítási akcióra lehet csak költeni.

Éppen azért hogy több akció legyen és olcsón ivartalaníthassák a kutyákat.

2011. okt. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Kifizetem ,és kész
2011. okt. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
nekem a kutyám menhelyi,ivartalanított,chippezett.Így ez a dolog engem nem érint.amúgy ha kellene akkor fizetném,mert még egy ilyen barátot keserve sem találok!
2011. okt. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

ma 08:48

Nagyon el vagy tévedve, mert nem így van, sajnos.

2011. okt. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 02:11


Idős kutyánál egyértelmű, hogy nem kell műtét, ad róla a doki igazolást, hogy már kockázatos lenne és kész...


Amúgy aki azt kérdezte miért felelős állattartás az ivartalanítás, annak :az ivartalanítással sok betegség megelőzhető, pl petefészkek és méh daganatok, gennyes méhgyulladás, álvemhesség (az igazi vemhességről nem is beszélve)

2011. okt. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

A válasz írója 91%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:56


na jó, nem vok állatorvos, de ilyen alapon lehet hogy még sok mást is lehetne csinálni, nem?

pl.operáltassuk ki bűzmirigyét, nehogy begyulladjon..

szal ezek csak feltételes módban vannak, nem?


(én voltam a kérdező)

2011. okt. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Bűzmirigy problémája csak néhány kutyának van.

gennyes méhgyulladása és emlőrákja sajnos a szukák 80%-ának. Ez ma a leggyakoribb halálok kutyáknál.

2011. okt. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Korábbi válaszokat nézegetve, sajnos sokan vannak azok még mindig, akik elítélik azt, aki nem ivartalanítja kutyáját és inkább kifizeti az ebadót. Nekem egy tk-s collie kan kutyám van. Egyszer voltam vele kiállításon a tenyész-szemléje is megvan. Nem vagyok tenyésztő, nem is akarok az lenni. Természetesen nem fogom ivartalanítani a kutyát. Ha szuka kutyám lenne se ivartalanítanám. Egyáltalán nem elítélendő, ha valakinek nem ivartalnított kutyája van. Az meg nagy hülyeség, hogy ha nincs ivartalanítva a kutya akkor emlőrákos lesz a szuka, meg ilyen hülyeségek.

Ennyi erővel azt is lehetne már mondani, hogy emberek is ivartalanítsák magukat, ha nem akarnak gyereket.

Tehát én nem fogom ivartalanítani a kutyát, és tisztességgel kifizetem utána az ebrendészeti hozzájárulást.

2011. okt. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Embereknék is van hasonló.
2011. okt. 20. 13:42
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát azt nem tom hogy embereknél hogyan működik, de engem 26 évesen nem akartak kipakolni, mert még nem szültem. Hozzá teszem NEM is akarok soha szülni, ezt így 34 évesen is hangsúlyozom a dokinak......


Amúgy meg szerintem a macskák sokkal sokkal többen vannak mint a kutyák. Macska adót miért nem vezetnek be? Ezt én se értem.

Én mintha azt olvastam volna, hogy ivartalanított és menhelyi kutya után is kell majd fizetni, csak lényegesen kevesebbet. ( pár száz ft-ot ) És amit most igérgetnek, hogy a beszedett pénzbőllesznek ivartalanítási akciók......hááát én hiszem ha látom. vikike csak igérgetni tud, nagyon jó a beszélője és sokan be is dőltek neki. Most meg iszza a nép a levét. :-(

2011. okt. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!