Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3hónapos kutyámnak milyen...

3hónapos kutyámnak milyen tápot adjak? Ne legyen nagyon drága, kb 10kg 1500ft.

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 11:37
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:

Akkor inkább Josera.

A Dog Chow-hoz szoktak venni vitaminkiegészítőt is, mert nem valami jó.. :(

2011. okt. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra lennék kíváncsi, hogy ha nem tudod MEGFELELŐEN táplálni, egyáltalán minek kutyus? FELELŐS ÁLLATTARTÁS !!! Oltásokat(nem kevés, és nem olcsó!), esetleges gyógyszereket miből fogod biztosítani számára?
2011. okt. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 Akiteki ***** válasza:
Erre én is nagyon kíváncsi vagyok.
2011. okt. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ez nem kölyöktáp. Olyat keress ami puppy, vagy junior. Felnőtt kutyának még talán elmegy (ha tényleg nincs más, nem telik többre, én mondjuk nem venném, pedig elég szegény vagyok), de egy kölyökkutya, ha nem megfelelően van táplálva, az kihat majd a további életére is. Csontok, Ízületek fejlődése, stb.
2011. okt. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
Én brit-el és profine-al etetem a kutyáimat. Nem olcsó, de legalább biztos, hogy jó minőségű. Régen én is ilyen vackokat adtam a kutyáknak, már rájöttem, hogy ez hosszabb távon sokkal jobban megéri, még akkor is, ha sokba kerül. A kutya egészsége és boldogsága, az első.
2011. okt. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 A kérdező kommentje:
A tesco-s meg ilyeneket csak példának írtam... Nem azt fogom venni, fogok tartani kutyát nem ti fogjátok megmondani... Oltása megvan, meg már chipelve is van. Végül is nem tudom h mi igaz ebből mert Pestről hozzák 5-kor.
2011. okt. 20. 12:00
 17/66 anonim ***** válasza:
Milyen fajta a kiskutya egyébként?
2011. okt. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező, nem egy oltást kell adni a kutyának, a jövőben is kell, évente minimum, plusz bolha/kullancsirtó, plusz alkalmi állatorvosi kiadások, ami amúgy egy sz@r kajától több is lehet! cuccok is kellenek neki, jó póráz, jó fekhely, játék, sőt! foglalkozni is kell vele. és nem kell megvenni a legdrágább kaját, de a legolcsóbbat se, főleg nem ilyet. én Royal Canint adok a mopszomnak, mellé zöldséget, imádja a répát, néha pedig csontot a husilevesből , persze nem csirkét! ezek mellé vitamint is. egy kutya tartása sok mindennel jár, ezt gondold át...
2011. okt. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
Ezek szerint tenyésztőtől lesz a kutya?
2011. okt. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:

Profine puppy


[link]


Brit junior


[link]

2011. okt. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!