Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet extra mini csivavát...

Hol lehet extra mini csivavát venni? Melyik tenyésztő/kenel megbizható?

Figyelt kérdés
Csakmert kölyök korban nem nagyon lehet megismerni melyik marad tényleg mini,sok átverésről hallottam már... Olyan kéne aki korrekt!!
2011. okt. 20. 12:36
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Hát ezek nem épp válaszok a kérdésemre!!! egyébként van extra mini csivava árban kb.duplája a sima csivinek /amiböl láttam már tacsko méretűt is/ nekem éppen azert kell ilyen mert olyan apró...
2011. okt. 20. 15:45
 12/33 anonim ***** válasza:
93%
FCI standard? Nincs? Akkor nincs olyan fajta, hogy extramini csivava. Ennyi
2011. okt. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
88%
értsd már meg,hogy nincs extra mini. Az nem csivava. Van egy FCI standard annak meg kell felelnie. Ha annál kisebb akkor az már nem csivava. Tenyésztőtől ilyet nem kapsz. Az ilyen nem tenyészthető, nem kap enyészszemlét,kivágják a kiállításról, nem kap törzskönyvet a kölyke.
2011. okt. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
92%
Maga a csivava még az ún. lelkiismeretes tenyésztők keze alatt is rizikós, hát még az agyonnyomorított extra mini. Ha jót akarsz magadnak, inkább kerüld a szélsőségesen szétkú.rt fajtákat, mint a yorki, csivava és társai, mert még az átlagosnál is nehezebb jó tenyésztőt kifogni, még ennél is bonyolultabb egészséges és strapabíró egyedet kifogni.
2011. okt. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
90%
8 hetes múlt a yorkie kiskutyánk. Ma mértem, 1.2 kiló a súlya, vélhetően standard méret lesz felnőtt korában. Még ő is olyan kicsi, annyira kell vigyáznunk, hogy nehogy valami baj történjen vele, hogy el sem tudom képzelni, hogy vannak kutyák, akik felnőtt korban ekkorák vagy kisebbek. De őszintén szólva azt sem, hogy van olyan normális ember, aki direkt erre vágyik..... Egy normál méretben 1 kilós felnőtt állatból extra mini????? Őrület.....
2011. okt. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:
10%
nekem mini van ha érdekel megadom hogy én honnan vettem:) írj privt:)
2011. okt. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
16%

Mindenki csak leugatni tudja szegény kérdezőt!

Igen is van mini csivava én is láttam :) kicsit idegbetegebek mint a nagyobbak, de kicsik!!!

Írjátok már meg a választ!!!

2011. nov. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
87%
11-02 13:12 már bocs de te nagyon hülye van. Mini illetve extra mini csivava sajnos tényleg van de NEM kapsz megbízható tenyésztőtől sőt semmilyen tenyésztőtől mert nem tenyészthető!
2011. nov. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
8%

Ismerek egy szarvasi embert akinek van extra mini csivije! 700-800g között mozognak a kutyák súlyai !

Nagyon megbízható !!!!

2011. nov. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
85%

Gyerekek, gondolkozzatok már! 700-800 gramm? Belegondoltatok, hogy az mennyi? Kutyákról beszélünk, de ennél még egy tengerimalac is többet nyom.


De kíváncsiságból azért érdekelne, hogy melyik tenyésztőnek vannak ilyen apró kutyái?

2011. nov. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!