Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem használják a pesti...

Miért nem használják a pesti kutyasétáltatók a pórázat? Nem divat? Már nagyon idegesítenek az össze-vissza szaladgáló kutyák. Féltem a mienket, akit mindig pórázon sétáltatunk az utcán.

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 14:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
mindenkitől nem várható el, hogy felmérje a kutya-ember kapcsolatot első látásra, őket csak a póráz látványa nyugtatja meg!!! én őket is tisztelem.... és ha a kutyám szemével nézem a világunkat akkor pláne, hogy használok pórázt őt is ez nyugtatja meg sok esetben, érzi ha kell akkor ott vagyok és számíthat rám, nem neki kell dönteni...ha pl. egy dűlöngélő részeg ember közelít vagy egy kapálódzó gyerek szalad felé
2011. okt. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én vittem a kis spánielemet, és egy kis tacskót a gazdijával, amikor egyszer csak felbukkant egy németjuhászkeveréknek kinézo kutya. Hát nem tudom ki mit tett volna a helyunkben, de mindketten felkaptuk a kutyánkat és nem futva, de sietve menekultunk. Aztán ekkor kilépett az egyik házból a németjuhász gazdája, egy kb. 12 évesnek kinézo kislány, és vitte tovább póráz nélkul a kutyát. A kocsi jott az úton, ez a kiscsaj meg kutyástól szaladt át elotte az úton csoda hogy nem tortént baj. Na nekik nem ártana ha beszereznének egy pórázt!
2013. jún. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Szilvi & Argos ***** válasza:

Ha jól nevelt, fegyelmezett kutyát visznek póráz nélkül, nem engedik oda pórázos kutyához, kutyátlan emberekhez, bringásokhoz, stb, abban semmi kivetnivaló nincs! Ha vki szól NORMÁLISAN, hogy fogjam meg a kutyát, mert fél, azonnal megfogom a nyakörvét is.

De azokkal, akik a behívhatatlan, agresszív kutyáikat szabadon sétáltatják, tényleg el kellene beszélgetni...

2013. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

hát én is látok olyanokat...öreg néni a virgonc, nem engedelmeskedő vizslával póráz nélkül...a kutya árkon-bokron szalad keresztül, persze idézőjelesen, mert az úton, bicikliúton szaladgál, veszélyeztetve más közlekedőket...

vagy a múltkor egy lépcsőházból rontott ki két hatalmas kutya, gazdák pár perc múlva követték őket...addig a két kutya bármit csinálhatott az utcán...

meg a környékünkön mostanában egy nagy, már megtépett fülű németjuhász kóborol egymagában, nem vmi bizalomgerjesztő.

2013. jún. 13. 10:47
 15/15 Szilvi & Argos ***** válasza:
Ilyenek sajnos mindenhol vannak...
2013. jún. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!