Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy kiskutyát...

Szeretnék egy kiskutyát venni, de nem nagyon találok kennelt, és törzskönyvezetten meghírdetetett sem. Honnan tudhatom, hogy ki megbízható tenyésztő?

Figyelt kérdés
Már hetek óta keresgélek kislány uszkárt, törpe méretben, és bármilyen színben csak nem ezüstben, de szinte egytől egyig törzskönyvezettlenként vannak meghírdetve és kennelben meg a legtöbb ezüst. Vagy amik eladóak például az expresszen, megbízhatóak? A vásárlás körübelül egy hét múlva bármikor jó lenne, de nem tudom mit csináljak. Tudnátok ajánlani, linkelni nekem? Nagyon megköszönném a segítséget!
2009. máj. 3. 16:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Normális tenyésztőket ne az Expresszen, és hasonló apróhírdetési oldalakon keress. Itt vannak pl a magyar kennelek: [link]
2009. máj. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Találtam egy apricot színű törpeuszkárt de ő fiú.

[link]

Amúgy még megpróbálok keresni neked többet de eddig csak ez van. Egyébként, hogy miért nem jó az ezüst? És fiú nem jó? Ezt csak kiváncsiságból kérdem.

Ha találtam még valamit akkor jelentkezem. ^^

2009. máj. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Az uszkár.lap.hu-t már végig nézegettem, de nem találtam úgy igazából semmit, mert az igaz, hogy sok kennel van felsorolva, de ha van is megfelelő szín és méret, nincs eladó kutyusuk. Ilyen az én formám.

Hát ne nézz hülyének, de az ezüst színű egyszerűen nem tetszik:) És mivel kezdő kutyás lennék, panelba... a kislány kutya tűnik jobb választásnak, és valahogy közelebb tudnám magamhoz érezni, ha lány lenne, nem is tudom miért. Köszönöm, hogy segítetek!

2009. máj. 3. 17:17
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok.

Értelek. Hát igen, sajna nem könnyű dolog ez. De az a kutyus akit mutattam az szerintem nagyon édes. Hiába fiú, szerintem vele is meglennél nagyon jól.

De persze ha lányt szeretnél akkor megértelek.

Sajnos nem találtam mást.

További sok szerencsét és sok örömöt a leendő kiskutyádhoz! :)

2009. máj. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát igen, mivel nagyon szeretnék kutyát lehet, hogy az a kisfiú lesz a befutó:) Meglátjuk, még elszom rá egyet. Azért köszi mindent!
2009. máj. 3. 17:34
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik egy évet is várnak a kiskutyára! Ha olyan kutyát kapsz aki megfelelő neked, akkor megéri!
2009. máj. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

Ha rendes tenyésztőtől szeretnél kutyát venni, akkor szánj rá fél-egy évet. Körülbelül ennyi idő kell, míg megnézel több tenyésztőt és amíg születik egy olyan alom, amiben még nincsenek lekötve a kutyák.

Én expressről nem vennék, a megbízható tenyésztők nem árulnak apróhirdetésben.

Hívogasd, járd végig ami szimpatikus, válaszd ki a tenyésztőt a szülőket és majd megszületik a kutya akit szeretnél.

2009. máj. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Reménykedtem, hogy nem kell másoktól is ezt a választ hallanom :) Azt hiszem mostmár el is kellene fogadnom. Köszi!
2009. máj. 3. 18:50
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
A MEOE újságában, az A kutyában is rengeteg apróhirdetést olvashatsz, ezeknek a többsége TK-s kutyákat árul.
2009. máj. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy az a fiú, kiállítási és tenyésztése célra eladó. Nekem meg nincsenek ilyen szándékaim...
2009. máj. 5. 06:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!