Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van kutyád és ha van milyen...

Van kutyád és ha van milyen fajta és miért azt a fajtát szereted?

Figyelt kérdés
Ez engem nagyon érdekel mindenki válasza írjatok le mindent a kis barátotokról !
2011. okt. 21. 17:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nekem labradorom van, mert minden tulajdonság megvan benne, ami egy kutyához kell. Bár aki agressziv kutyát akar, az ne vegyen labit.
2011. okt. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
47%

Szia!

Nekem egy Cane Corso szukám van.

Hogy miért ő?

-azért, mert a világ egyik legokosabb kutyája, kemény kihívás a nevelése, meg kell dolgozni azért, hogy jól nevelt és szófogadó kutya lehessen belőle. Egyszer kell elgyengülnie az embernek a nevelése során, és ő veszi át az "uralmat", amit elég nehéz vissza fordítani.

-azért, mert a családjáért él (mert nálunk ő családtag), és az élete árán is megvédi azt

-azért, mert a habitusa, és a külleme ellenére kiváló babysitter is, ha kisgyermek van a családban, őt még a saját gazdájával szemben is képes megvédeni

-azért, mert hihetetlenül bolondos

-és nem mellékesen azért a látványért, amit most sajnos nem láthattok, ahogy itt fekszik mellettem és édesen szuszog ez a 45 kilós "dög"

-és végszóként azért, mert IGEN IS EGY NŐ IS meg tudja nevelni, és csodás kutyát varázsolni belőle, ÚGY, HOGY AZ ELSŐ KUTYÁJA ;)


22N

2011. okt. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Sajnos, nincsen, mert kicsi a lakás.


Ha lenne - nagyon szeretnék egyet! -, akkor ír szetter lenne vagy magyar vizsla, de mindeképpen vadászkutya. A szetter nagyon bolondos jószág, de csupa-csupa szeretet. Nagyon szeretnék egyszer egy szép, gesztenyeszínű ír szetter szuka kölyköt. Teodórának fogom hívni. :)

2011. okt. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
kösz amit eddig írtatok írjatok még !!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. okt. 21. 17:24
 15/26 anonim ***** válasza:

nekem angol vérebem van ,mert sokat járok vadászni, és hihetetlen jó szimata van!

Sokan azt hiszik hogy a véreb az vérszomjast jelent, közben semmi köze a vérszomjassághoz, nem harci kutya hanem vadász kutya! :D

2011. okt. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Hi. Nekem berni pásztorom van. Eddig csak iyeln fajta kutyám volt, és szerelembe estem ebbe a fajtába!

Sajnos nem élnek sokáig és betegesek. :(

De egyébként a legjobb kutya a világon! <3

2011. okt. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Nekem 3 kutyám van.


Van egy kan 6 éves tacskóm. Nagyon szeretem mert engedelmes, okos, nagyon szereti az embereket magammal tudom vinni bárhova órákat elücsörög az ölemben a TV előtt de viszont nagyon talpra esett kiskutya. A szomszédom vadász rendszeresen elkéri hogy hogy vigye el vadászni amit persze a Tacsi nagyon élvez. Jól lehet vele sportolni, szívós kis kutya. Bár igaz az enyémnek már több poroblémája is előjött de ennek ellenére nagyon jó kutya.


A másik kutyám egy 4 hónapos fekete kan Puli. Első kutyám is egy Puli volt. Nagyon meg szerettem a fajtát és én onnantól kedve Puli nélkül nem tudok élni. Amúgy a tacsival is ugyan ez van ez a 2 fajta a 2 nagy szerelmem. Ezért mindig volt a mai napig is van Pulim és lesz is. Nagyon okos, éber engedelmes kutyák. A családot védik de őis nagyon jól el van a kanapén sok szokott aludni de rengeteget kell vele mozogni. Lakásban is elvan ha bent van egyáltalán nem hullik a szőre. nagyon szeretetre éhes kutya fajta. én nagyon imádom a fajtát a munkamániájuk miatt bármit meg tesznek hogy a gazda kedvében járjanak és nagyon könnyen tanulnak.


A harmadik kutyám pedig szintén egy 4 éves fekete kan Puli.

( Még azt tervezem hogy egy fehéret magamhoz veszek)



A ciauhauról ( nem tudom hogy hogy kell írni) Volt nekem is egyszer. Nagyon jó kis aranyos kutyák de szerentem lányos kutyák. Fiúnak inkább foxi méret vagy annál nagyobb kutyák valók.

2011. okt. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nekünk egy igazi, tündéri fehér, drótszörú foxi kislányunk, már elmult 5 éves. Előtte is az volt, ő 15 évig volt velünk.Azért választottuk, mert annyira-de annyira játékos és annyira mókás az egész lénye, hogy nem tudok más fajtát elképzelni, bár volt 2 tacskónk, hát ők is nagyon tündérek voltak, sajnos már nagyon régen volt, de a fényképét még mindig őrzöm mindegyiknek. Annyi kedves emlék füz hozzájuk, hogy nem lehet elfelejteni őket. A fiam, aki azóta családos már, a foxikákkal nőtt fel, vele tanulta meg a kötelességet, a pontosságot, azt hogy mennyire számitanak rá és mekkora és milyen az az ÖNZETLEN BARÁTSÁG, de ez csak állat és ember között létezik! Nekem ez a tapasztalatom, ha nem így van cáfoljátok meg. Olyan mint egy családtag, imádjuk és imád minket és gyönyörü. Soha nem szedett szét semmit, megérti, hogyha elmegyünk, mindig megbeszéljük vele, hogy sietünk haza és hozunk valamit. Annyit játszik, hogy a szomorú embert is megvigasztalja. igazi gyógyszer!!!!!!!!!Persze, mivel lakásban van, így meg van az állandó mozgásunk is oldva.Soha nem tudok rá haragudni, mert meghálálja még a nagy sétát is!!!!Hát ennyi, amit a mi kincsünkről irni tudtam.
2011. okt. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Nekem cavalier king charles spánielem van. Aranyos vidám igazi bohoc. Lakásba nagyon csendes elvan a játékaival néha mikor rájön az 5 perc szaladgál egyik szobábol a másikba.

nagyon jo vele egyutt élni konnyen kezelheto igazi kis tundérke.

http://www.youtube.com/watch?v=7H9KJ62CC_g

2011. okt. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
írjatok még
2011. okt. 21. 22:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!