Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kérhetnék pár infót róla?

Kérhetnék pár infót róla?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy Spicc kiskutyát, (közép méretűt) de szereték nagyon sokat olvasni a jelleméről, gondozásáról, igényeiről mielőtt idekerül. Interneten sajnos csak a kutya-tár oldalát találtam, és még 1-2 oldalt ahol mindössze 1-2 mondatban foglalják össze. Kérlek titeket ha ismertek olyan fajtaismertető oldalakat ahol bőven írnak a közép spiccről linkeljétek be nekem, sőt aminek még jobban örülnék ha saját tapasztalatokat is tudnátok írni róla. Élőben még nem láttam, csak nagy spiccet, a közép kb akkora lehet mint egy mopsz, nem? Köszönöm a válaszokat előre is.
2011. okt. 22. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon nem! Az, amelyik kb. akkora, mint a mopsz, na az a kis spitz. A közép-spitz az 30-38 cm közötti marmagasságú. Spitzekről sok infót találhatsz, ha rendesen írod le a nevét, úgy, ahogyan én. Például a MEOE Magyar Spitz Klub honlapját, ahol rengeteg infó van fent róluk:


[link]


Esetleg a netboard spitz fórumát, ahol a fajta tenyésztői-tartói szoktak beszélgetni:


[link]

2011. okt. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg jó lenne, ha regisztrálnál a netboardra, ott első kézből kaphatnál infót kompetens személyektől. Olyanoktól, akiknek a fajta a kisujjában van.
2011. okt. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!