Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen volt a legelső kutyád?...

Milyen volt a legelső kutyád? Melyik az a fajta kutya amit mindig fogsz tartani?

Figyelt kérdés

Az első kutyád:


fajtája?

neme?

neve?


Nekem a legelső kutyám egy fekete Puli szuka volt. Dorkának hívták. 15 évig élt. Nekem ekkor nagyon megtetszett a Puli. Én akkor el is döntöttem hogy nekem mindig lesz Pulim. Most 3 kutyám van. Ezek közül 2 Puli.


2011. okt. 25. 18:51
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

Boxer

Kan

Willy

2 és fél éves!

2011. nov. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
69%

Pulink volt (még él, a szüleimnél van, de én elköltöztem, a húgaim foglalkoznak vele), szeretem, de valahogy nem illik annyira hozzám, a nagy szőre miatt problémás a sétáltatás, beakad a bozótba, ha vizes lesz, sokáig szárad, sértődékeny és kicsit alattomos is. Emellett persze hűséges és okos, nem szökős, de nem vagyunk egy hullámhosszon...

Most két mudink van, tanyán lakunk, sok állatot tartunk. Még kölykök, a Gulakuti kennelből hoztuk őket. A mudik jellemre és küllemre is jobban tetszenek nekem (a Mudi Fajtamentő Egyesület honlapján nagyon jó leírás van róluk, sok képpel). Igen értelmesek, óvatosak, de nem félénkek. Elsősorban családi kutyák lesznek, de kipróbáljuk a terelést (hiszen vannak juhok és kecskék is, meg néhány tehén) és más kutyás sportokat is majd, túrázni, nyaralni is jönnek velünk. Talán egy-két kiállításra is benevezünk. Nem lesznek soha megkötve, mint az átlagos falusi, tanyasi kutyák...

Ők azok:

[link]

2011. nov. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első kutyám egy Rottweiler NémetJuhász keverék kan kutya volt Luckynak hívtuk. Az a fajta amim mindig lesz az a Svájci Fehér Juhászkutya.
2012. jan. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Magyar Vizsla labi kerverék. Stella lány.
2012. jan. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim válasza:
100%
Skót Juhász/Lány/Polly
2012. máj. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
73%

A család első kutyája Zeta (törzskönyvében: Óriás Zéta) nevű csíkos német dog szuka. Több almot is ellett (4-et), a kölyköket eladtuk, a harmadik alomból megtartottunk egy csíkos szukát, Corvette-t, aki most is él és virul.

Az első saját kutyám, akinek én vagyok a gazdája, egy Ferdi (törzskönyvében: Boxantus Ferdinánd) nevű boxer kan, 2 hete van meg.

A német dogot apám miatt tartjuk, imádja a nagytestű kutyákat. Én is szeretem a német dogot csak nyálas (a boxer is, tudom, de nem annyira). A boxereket jobban szeretem, nagyon játékosak, gyönyörűek és értelmes a pofájuk a szomorú kis szemeikkel.

Nem szeretném elkötelezni magam egy fajta mellett, a változások híve vagyok, és minél több fajta kutyát szeretnék majd tartani. :)

2012. máj. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 Pistaafatelepről válasza:

fajta :keverék , úgy találtam télen egy benzinkúton

Nem : szuka

Név : Dzseni

2012. jún. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim válasza:
24%

A fajtája:Westie (Genetikai hiba miatt volt egy rozsaszín folt az orrán nagyon cuki volt)

A neme és a kora:Lány volt még él de sajnos eladtuk :'(

Neve:Nyolci

2012. júl. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim válasza:
51%
nekem első kutyám egy mopsz (most is megvan még) fiúés Frank a neve: D mint a Men in Black-be: )
2012. júl. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
81%

Igazából a tesóm kapta, de német-juhász, Baltó, és SZUKA

Bátyám azt hitte kan.....

2012. aug. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!