Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen volt a legelső kutyád?...

Milyen volt a legelső kutyád? Melyik az a fajta kutya amit mindig fogsz tartani?

Figyelt kérdés

Az első kutyád:


fajtája?

neme?

neve?


Nekem a legelső kutyám egy fekete Puli szuka volt. Dorkának hívták. 15 évig élt. Nekem ekkor nagyon megtetszett a Puli. Én akkor el is döntöttem hogy nekem mindig lesz Pulim. Most 3 kutyám van. Ezek közül 2 Puli.


2011. okt. 25. 18:51
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Ja és most egy labink van, Bella, és ez is szuka.
2012. aug. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Magyar vizsla szuka és Ditkének hívjuk. Most 3 éves "kis" tünemény. :)
2012. szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim válasza:

Szia!

Fajta: Spániel aranybarna szörű(gyönyörű)fajtiszta

Neme: Lány(szuka)

Neve:Betty

Az elsőm kutyám és még csak 5 éves,és örök kedvenc marad!

2013. jan. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim válasza:
Az első kutyàm egy tacskò szuka most 4 èves ès őt is Dorkànak hìvjàk! :) Imàdom
2013. jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
69%

Nekem az első kutyám egy gyönyörű Óriás schnauzer aki fiú és Apacsnak hívom (angolul: Apache)♥. Nem bír meglenni nélkülem és én ezt viszonzom :) Imádjuk egymást! Csak sajna nagyon öregecske már 9 éves... jó tudom hogy nem annyira öreg de kiskorában amikor senki sem volt itthon valahogy eltörte a lábát, van 1 kis szürke hályog a szemén. De attól még fut és lát engem. A kedvenc pillanataim amikor kimegyek hozzá és lefekszem a fűbe majd odafekszik mellém és az első mancsát a vállamra teszi én meg simogatom őt és nézzük egymást.♥♥♥ Nem tudom mi lesz nélküle ha elmegy a kutyus mennyországba...

Mindenkinek ajánlom ezt a fajtát!

2013. márc. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 sippara ***** válasza:
100%
Az első kutyám egy csodálatos manchester terrier keverék volt, Dorkának hívták, mint a tiédet :) Sajnos már jó pár éve nincs velünk :( most egy mentett husky-keverékem van, és benne találtam meg mindazt, amit kerestem, szóval a fajta, amit mindig tartani (és egyszer talán majd tenyészteni) fogok, a Szibériai Husky :)
2013. ápr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 kdragon ***** válasza:
100%

Amstaff

Kan

Rocky

2013. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

Labrador (zsemleszínű)

Szuka

és Sütinek hívják :)

2013. ápr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Egy tacskó keverék fiú. Lucky-nak hívják :-) most 5,5 éves. Mellette van két chihuahua kutyusunk, és 2 cicánk is :-)
2014. nov. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Nekem egy shit-zu kutyusom van. Yoda a neve, ès kan. Most 6 èves. :)
2014. nov. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!