Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen volt a legelső kutyád?...

Milyen volt a legelső kutyád? Melyik az a fajta kutya amit mindig fogsz tartani?

Figyelt kérdés

Az első kutyád:


fajtája?

neme?

neve?


Nekem a legelső kutyám egy fekete Puli szuka volt. Dorkának hívták. 15 évig élt. Nekem ekkor nagyon megtetszett a Puli. Én akkor el is döntöttem hogy nekem mindig lesz Pulim. Most 3 kutyám van. Ezek közül 2 Puli.


2011. okt. 25. 18:51
1 2 3 4 5
 31/41 anonim válasza:
100%

Az én első kutyám egy Hovawart keverék, Alexnek hívják, kan.

Szerencsére még mindig velünk van, és most, pár hete kapott egy kis tesót is, Riley-t, egy fekete-fehér Border Collie-t.:) Ő is kan, és most 12 hetes. :)

Én nagy border szerelmes vagyok, Riley az első borderem. Úgy érzem ez a fajta nekem lett kitalálva, hiszen imádok kutyákat tanítani, és ők rendkívül fogékonyak erre.:)

2015. ápr. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

Boxer

Szuka

Heni

1,5 éves

Nagyon okos, aranyos, mindenkinek ajánlom a fajtát. Ha felnőtt leszek, boxerem lesz

2015. júl. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

Magyar vizsla

Kan

Berek

Most lesz 2 éves, nagyon imádom! Csak vizslám lesz ezen túl! :)

2016. márc. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim válasza:

Németjuhász rajzos

Szuka

Lassie

14évet élt szegény.

Most egy 8 és fél hónapos komondorom van Fülöp névre hallgat mindenkinek nagyon ajánlom a fajtát nagyon barátságos. :)

2016. ápr. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim válasza:

Skót juhász volt az első, Lassie néven:)

Azóta volt 2 keverékem, de mindkettő a színében emlékeztetett a skótra, most megint collie van és az is marad. Teljesen bekattantam erre a fajtára:)

2016. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Tacskó, cservőrös

Fiú

Tappancs

Most 14eves

2016. okt. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Nekem a legeslegelső Kaukázusi Juhász volt :)
2017. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 Bánki Ani válasza:
Nekem az első kutyám egy erdélyi kopó - terrier keverék volt menhelyről, kan volt és szotyi volt a neve.1 éve ment el, De nemrég hoztam egy kölyök aussiet :) kan és zeusz a neve :)
2017. ápr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Sok kutyusunk volt, de sajátom csak tavaly lett, ekkor éreztem magam készen a kutyatartásra, kaptam egy bichon havanese szuka kutyuskát. Imádom, hihetetlenül furfangos és a kis termete ellenére igen nagy mozgásigénye van. Azt hiszem, hogy kitartok e fajta mellett a későbbiekben is.
2018. júl. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:

Németjuhász-kaukázusi keverék volt, Pamacsnak hívták. Ő sajnos elszökött :(

Most border colliem van, Leiának hívják,de később szeretnék egy belga juhászt, egy huskyt meg egy aussiet :)

2019. júl. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!