Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok milyen keverék?

Mit gondoltok milyen keverék?

Figyelt kérdés

Van egy kutyám, és kíváncsi lennék hogy szerintetek milyen fajtákból születhetett Ő. Nem igazán fontos, mert úgy szeretem ahogy van, de itt annyi jó fej ember van, hogy szeretném a véleményüket hallani.:) Szerintem retriever vagy border collie szerűség...

[link]


[link]


2009. máj. 5. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Esetleg spicc , vagy valami szánhúzó beütés? Üdv.
2009. máj. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
border lehet benne. Az álló fül talán belga juhász. A színe golden retriever. (de ha van benne tervueren az is fakulhat a keveredés miatt ilyenre.)
2009. máj. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Golden spicc :)
2009. máj. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, a golden tűnik reálisnak, esetleg svájci juhász és a spicc sem kizárt. Ugyanis lehet,hogy nem keverék,hanem inkább korcs (természetesen nem a rossz értelemben- de a kutyások ezt úgyis tudják). Mindenesetre nagyon szép kutyid van, sok örömöd leljen benne :) És ne is foglalkozz azzal, hogy keverék. Amúgy hasonlít a Pedigree reklámban fellelhető Bellára :) Csak ő egy picit kisebb vol, olyan növendék-féle :)
2009. máj. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem is borderhez hasonló:) és te kedves kérdező segítesz nekem az enyém milyen lehet?:) : http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__egyeb-kerdesek__21028..
2009. máj. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia. Én golden-re és svájci juhászkutyára tippelek.
2009. máj. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a mudira hasonlít. :D A teste, a feje, akár színe is lehet fakó. Viszont nem hegyes a füle, és a szőrtípusa inkább golden meg svájci.
2009. máj. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Még annyit, hogy figyeld meg a viselkedését. Az sokat elárul, ha pl. levadászik mindent, hogy makacs-e vagy nem, hogy szereti-e inkább az állatokat, hogy őriz-e vagy barátságosabb...
2009. máj. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy szamojéd spicc keverék is lehet akárr
2009. máj. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos. Egy kicsit hasonlít az én borderemre, de lehet spicc keverék is.
2009. jún. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!