Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék a kutyánknak venni...

Szeretnék a kutyánknak venni szegecses bőr nyakörvet, de boltba eddig nem találtam! Nem tudtok olyan oldalt ahonnan lehetne rendelni? és elég nagy a választék?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
A google-ben megnézheted. Beírhatod, hogy nyakörv rendelés vagy ilyesmit. Kisállatkereskedésekben ahol felszerelések is vannak érdeklődhetsz.
2009. máj. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Érden lakom, és a kis állateledelboltban vettem a kutyámnak. Igaz ez nem hegyes, inkább olyan mintha teljesen lereszelték volna, és csak dísznek vannak ott... De nagyon mutatós!
2009. máj. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt szoboszlón az állateledelboltban rengeteg színben/fazonban lehet kapni.
2009. máj. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nyíregyházi vagyok és van itt is egy pár állateledeles bolt de eddig nem igazán láttam,talán egyet de az nem tetszett,gondolkodtam már azon is h csináltatnék és az egyedi lenne!szoktam szoboszlóra járni nyáron ha eltévedek megint oda keresek egy ilyen boltot:D
2009. máj. 5. 20:15
 5/5 anonim válasza:
Szoboszlón hol vetted a nyakörveket?
2011. júl. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!