Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Öreg a kutyám, mit tegyek érte?

Öreg a kutyám, mit tegyek érte?

Figyelt kérdés

Pl milyen táppal etessem, hogy ne süketüljön meg hamar?

Most jelenleg már nem nagyon lát, a hallása is rossz, ráadásul már kicsit buta is...

Amúgy 19 éves uszkárról van szó. Mit tegyek érte utolsó hónapjaiban?


2011. okt. 31. 14:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
58%

jeplah válasza:

Ásd el !


jó nagy tuskó barom vagy öreg!!!


kérdezőnek:

van ez a Ocuvite nevű humán vitaminkészítmény, én ezt adtam öreg kutyámnak, hogy lassítsa a szem romlását


1ébként amíg eszik rendesen és jókedvű, addig semmi gond

2011. okt. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 lasius ***** válasza:
59%

Ha igy van, hogy makk egészséges az más dolog a kérdésed hozzászólásából nem derült ki.

Sajnos nincs olyan táp ami a hallását vagy látását javítaná.

De pl a Luposan olaj (halolaj) Freesnepf ben kapható egy hámvádő vitaminos egyveleg talán látásügyileg segíthet sok sikert az elkövetkező hónapokra

2011. okt. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Ocuvite® Lutein Forte


na ez az pontosan


meg esetleg valami izületvédő dolog, kagyló vagy nemtom..

2011. okt. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Akiteki ***** válasza:
100%

Gratulálok, gyönyörű kort élt meg már a kutyusod. Az állatorvos biztosan tud megbízható vitaminkészítményeket.

További boldog és egészséges életet kívánok neki!

2011. okt. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Nem írtad helyesen te idióta:)))) Lásd már be :)))) Ha már ennyire hülye vagy, legalább írd be a google-ba, a "miért kínzód?"-ra egy találatot sem fogsz találni..

A jókívánságodat köszönöm, ezzel te most kiállítottad a szegénységi bizonyítványodat. (tudod, mi az?)


A többieknek köszönöm szépen, körülnézek a neten:)

2011. okt. 31. 15:09
 16/22 A kérdező kommentje:
Szegény szüleid.. Főleg, hogy te nem 2 évtizedig élsz
2011. okt. 31. 15:15
 17/22 A kérdező kommentje:
Amúgy magadnál vagy?:DDD Nevetséges vagy:DD
2011. okt. 31. 15:15
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok én is a kutyusod gyönyörű életkorához :)

Szerintem is vitaminok kapcsán beszélj az állatorvosoddal.

Leírnád esetleg, hogy tartottad a kutyust -mivel etetted, táp/főztél rá, ha táp, akkor minőségi-e vagy sem, ivartalanított-e a kutyus, mennyit mozgattad naponta, benti/kinti kutya-e, tenyésztőtől vetted-e stb. :)

Előre is köszönöm :)

2011. okt. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad . Bekussolnál? Fújod itt a hülyeségedet...


Kedves kérdező gratulálok! nagyon szép ,hogy 19évet élt már meg.:)) Amúgy állatorvos ,nem mondott semmit ,hogy mit tehetnél érte? Remélem még jó sokáig fog élni és persze egészségesen!

2011. okt. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Tenyésztőtől vettem. Az első kb 5 évben csak ilyen főtt kajákat kapott (szüleim szerint felesleges a táp..), aztán kb 15 éves koráig ilyen olcsóbb konzerveket, száraztápokat kapott. Most Acanát eszik.

Egész életében kb naponta vittem sétálni, min 1,5 órára, illetve heti 4x labdáztam vele 1 órát.

Kinti kutya, nagy kertünk van és nem ivartalanított :) Amúgy tökös pasi:D

2011. okt. 31. 15:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!