Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felháborító! Hogy tehet...

Felháborító! Hogy tehet valaki ilyet egy kutyával?

Figyelt kérdés

[link]

A képeket csak erős idegzetűek nézzék meg !!!


2010. jún. 18. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tényleg felháborító. Úgy néz ki mint egy áldozati állat.
2010. jún. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos itthon nincs kapacitás arra, hogy ilyen brutális eseteket kinyomozzanak, hamar le fogják zárni az ügyet.

Jó lenne, ha végre itthon is megalakulna az állatrendőrség, ami nagyon jól működik sok országban és lenne visszatartó ereje a törvényeknek. Nem tudom, miért nehéz megértenie a törvényhozóknak, hogy aki állattal képes ilyen brutalitásra, az emberrel is megteszi.

Én biztos nem lennék alkalmas ilyen feladatra, mert ha a kezem közé kerülne egy állatkínzó, nem úszná meg csak egy bilinccsel.

2010. jún. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Beteg állat!!!


Mármint az aki felvágta

2010. jún. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Végigolvastam az oldalt. Létezhet a XXI. században olyan elmebeteg szekta, amelyik rituálisan gyilkolássza az állatokat?!!! Jó, most szépen leírják, hogy a tetteseket (már ha megtalálják) 3 évig tartó börtönre ítélhetik! Hány állatkínzó került már rács mögé? Hogy lehet egyáltalán vizsgálat tárgyává tenni, hogy szenvedett-e a kutya???

Biztos hallottátok a Moszkva téren történteket. Ott nem rendőrt hívtak, hanem megmutatták a pincsit rugdosónak, hogy milyen érzés kapni, nem adni. Lincshangulat volt, de rendesen.

Ezen a településen is szerintem jobban járnak az elkövetők, ha a zsaruk találják meg őket előbb, nem a lakosok. Még a 3 évvel is jobban járnak, mint ha az ott élők büntetik meg őket.

2010. jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
szegény kutyus:(sajnálom hogy vannak még ilyen emberek az országban..
2010. jún. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A tettessel szívesen váltanék egy pár szót, nem köszönné meg.
2010. jún. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ÉN kecskeéti vagyok , és hát ledöbbentem rendesen.Engem a leges legjobban az zavar (a kutya halálán kívül) , hogy a tetteseket nem kapják el sztem.Am ugyan ilyes eset volt ez egyik temetőben , ott macskával végeztek hasonlóan.

Az állatrendőrség már nagyon kellene , Mo-on , csak az a baj hogy még rendőrből sincs elég :/

Remlem hogy akik ezt tették , hasonlóan fogják végezni.

2010. jún. 18. 18:33
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

Bizonyára valami retek cigány próbálgatta a szamurájkardját!!!


-Ilyen embereknek minek az élet?!

2010. jún. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!