Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek nekem való egy...

Szerintetek nekem való egy husky? 7-2-ig egyedül lenne mert suliban lennék minden oltást megkapna állatorvoshoz vinném csak szaporítótól de csak akkor ha szép helyen van nem egy putriban a kerítés 180cm. Napi minimum 1óra 3-szor futás vagy sétálás.

Figyelt kérdés
És megnézném hogy egézsséges-e. 26-m2 lenne a helye + egy 48m2-es garázs de ez csak felügyelettel. és állatorvosal megnézetném
2011. nov. 1. 11:38
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
de azt kibirja hogy 8-tól fél 2-ig egyedül? és a sétálás 3-szor 1 óra naponta + kb egy héten egyszer biciklizés 5-10km ez elég neki? és a kerítés?
2011. nov. 1. 13:07
 12/43 anonim ***** válasza:
A mozgás szerintem elég. Az elhozatalt úgy kellene időzíteni, hogy ha lehet, szünetre vagy legalább egy hosszú hétvégére essen, hogy legyen időd az első pár nehezebb napban foglalkozni vele. Ha úgy időzíted, hogy a reggeli séta legyen a nagyobb, fárasztóbb, utána egy rövid pihenő után kaja, akkor könnyen elképzelhető, hogy a nagy részében aludna. De vehetsz majd neki esetleg Kongot, ami egy olyan játék, aminek a belsejébe kaját lehet tenni. Nagyon jól el szoktak szórakozni azzal a kutyák, hogy kiszedjék. A kerítés lehet a gázos. Szánhúzónak ritkán elég a másfél méter, de nem jó a drót kerítés sem. Azt meg kell esetleg erősíteni, vagy vegyetek villanypásztort, hogy ne tudjon kimenni.
2011. nov. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%

Nekem huskym van. de én egy nyugodtabb természetűt fogtam ki, szóval nekem nem lefáraszthatatlan, vonyitani ritkán szokott, és nem szökik, pedig a keritést még én is áttudom ugrani, nem hogy ő. viszont nekünk van még egy kutyánk, igy ha nem vagyok itthon akkor sincs egyedül, és elég nagy udvarunk van, ahol imád rohangálni, ez mellet napi kétszer, vagy egyszer viszem sétálni,futni.

de persze ez nem jelenti azt, hogy egy másik kutya is ilyen lesz. egyébként szerintem nagyon okos kutyák, de egyedül nagyon nem szeretnek. illetve fontos, hogy jól megtudd nevelni.

2011. nov. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
Jaaaa... Ugye a családban nincs kertmániás? Mert ez a másik olyan dolog, ami probléma lehet. Én még olyan szánhúzót nem láttam, aki ne állt volna neki kertészkedni, ha volt rá lehetősége és ne ásott volna gödröket. Teljesen mindegy, mennyit mozgatod. Nekem szamijaim vannak, de 3 évnek kellett ahhoz eltelni, hogy elérhető magasságba virágcserepet lehessen tenni. Addig minden növényt kiszedtek, ami elértek. Kiástak és eljátszottak tujákat, szóval ilyen károkra jó, ha előre felkészültök, ugyanis kivédhetetlenek. Ha ilyen dolgokra valaki a családból nagyon érzékeny, akkor bármennyire akarsz is, inkább pihentesd a husky-vásárlást.
2011. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
ja igen a kert ásást azt ő is szereti, főleg ha kap valami olyan nasit amit eldughat a földbe akkor azaz első dolga.:D meg ha észreveszi hogy valami pocok valahol van a földbe akkor is neki esik és ás. szóval, ahogy az előző is mondta ha kertérzékeny van a családba akkor nem nagyon ajánlatos.:)
2011. nov. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
Olyan helyen lenne ahol beton lapok vannak két csikban magyarul kocsi bejáró és a beton lapok mellett meg kavicsok vannak. Külön lenne egy helye ahol áshatna csontokat ásnék oda STB.. de a kavicsokat nem nyelné le?
2011. nov. 1. 18:24
 17/43 A kérdező kommentje:
A kerítés fából van és 180cm lehet hogy valami drotott raknék a tetejére ez jó megoldás?
2011. nov. 1. 18:27
 18/43 A kérdező kommentje:
És sorházban élek. Nincsenek növények. Csak egy két cserepes de azt el lehet vinni.
2011. nov. 1. 18:28
 19/43 Akiteki ***** válasza:
100%

Nagyjából az egész délelőttöt átalusszák. Délután 2-3 körül kezdenek élénkebbek lenni, akkor kezdődik a buli a kertben.

A 180-as kerítést csak nagyon elszánt szökős huskyk viszik át.

Sajnos nagyobb esélyed van egy szaporítóba belefutni, de kérlek, akkor inkább fogadj örökbe az alapítványtól egyet. Ugyanazt kapod, mint az expresszes hirdetőknél, csak ingyen.

[link]

2011. nov. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Most már csak tenyésztőtől venném (a szüleim). De a kavicsokat nem nyelné le?
2011. nov. 2. 08:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!