Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S. Mit tehetek? Amíg...

S. O. S. Mit tehetek? Amíg nem voltam itthon a cigányok a harcra kiképzett "pit bull"-jukat rá engedték a kutyámra.

Figyelt kérdés

Igaz már tegnap történet.

Nem volt otthon tegnap senki. Mikor haza jöttünk a szomszéd mondta, hogy hülye cigánygyerekek akik azzal nagy menőködnek, hogy nekik milyen harci kutyájuk van na azok be tették a kertünkbe a kutyát ami bezzeg egyből nekiment az én kutyámnak. A szomszédunk el mondta, hogy kik voltak apám meg elment hozzájuk és jól kiadta az útjukat. A kutya nyakán van két harapásmony. A doki tegnap látta le is kezelte.

A kutya amúgy Tibeti terrier és Puli keverék. Menhelyről hoztk ezért nyáron lenyírtuk mert nagyon csúnya volt a szőre. Ma mikor elmentünk be zártuk a házba de utál ment lenni. Meg mivel közepes testű hosszú távon nem is megoldás. Apum azt mondta, hogy venni kell rá szöges nyakörvet. Mert hát régen is az volt a juhász kutyákon a farkasok ellen.

Mit lehetne tenni, hogy többet ilyen ne forduljon elő?


A válaszokat előre is köszönöm!


2011. nov. 3. 18:54
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
25%

19:45-nek!

OLVASD MÁR EL,,HOGY SZABAD-E TARTANI VAGY NEM!

[link]

MINT ,HA AZT ÍRNÁ AZ ALKOTMÁNY,HOGY KÜLÖN ENGEDÉLLYEL!!

NEM HINNÉM,HOGY A ROHADT ROMÁNAK LENNE ILYEN!

MÉG A KEVERÉKET IS SZÓBA HOZZA AZ ALKOTMÁNY SZÖVEGE.

2011. nov. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
61%

Te meg nézz már utána a dolgoknak, mielőtt ilyen magabiztosan kiabálni kezdenél!


amit írtál rég SEMMIS! ezt a törvényt tavaly szeptemberben, tehát EGY ÉVE ELTÖRÖLTÉK! keress csak rá, mielőtt ostobaságokat írogatnál...

2011. nov. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
32%

Keress rá te ha azt akarod elhitetni,hogy bár ki tarthat vérebet. Te idióta! Itt a feltétel volt a lényeg és az ma sem változott!!

jaa és ne itt üzengess!Ha bajod van velem keress meg!!!!!!

2011. nov. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
51%

hát hozzánk rakhatnák..

. Esetleg mégegy nagytestű kutya? MOndjuk rottweiler? Már odáig sem jutnának el, hogy berakják a kutyát, mert vagy a kezük maradna a szájába, vagy a kutyát gyilkolná ki.

Mondjuk én más kutyáját szívesen agyonverem, akár a gazdája szeme láttára. Nem utálom a kutyákat, sőt! Nekem is van 3, a gyerekeimnek tekintem őket. De másé nem érdekel

Rendőrség semmit nem fog csinálni a cigányokkal szemben. Mert félnek tőlük. Ők az elsők, akiket sakkban tartanak. Ha máskor otthon vagy és ilyet tesznek, nyugodtan menj ki és üsd addig a kutyát, ameddig ki nem múlik.

2011. nov. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
52%

08:02, te elolvastad amit belinkeltél?


Első bekezdés:

"Az Alkotmánybíróság megállapítja, hogy a veszélyes és veszélyesnek minősített eb tartásáról és a tartás engedélyezésének szabályairól szóló 35/1997. (II. 26.) Korm. rendelet alkotmányellenes, ezért azt 2010. szeptember 30. napjával megsemmisíti..."


Nincs pit bull törvény, nem kell a tartásához engedély. jó lenne már megérteni.

2011. nov. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

ma 09:03


nos, vérebet aztán végképp bárki tarthat, az sosem volt tiltva, lévén nem is számít veszélyes ebnek.

az ún. "pit bull törvényt" pedig - ahogy írták is azóta, tehát nem csak én mondom - tavaly szeptemberben eltörölték. én nem akarok aztán semmit senkivel elhitetni, csupán helyreigazítottam a téves állítást, amivel Te itt annyira erőlködsz.

káromkodás, meg fenyegetőzés helyett inkább javaslom, hogy tanulj meg olvasni. még hasznos lehet.

2011. nov. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 08:02 -es pontagyú kommentelő.


Belinkelted azt az alkotmánybírósági határozatot, ami a pit bull terrier tartását tiltó jogszabályt teljes egészében megsemmisíti, és erre hivatkoztál, hogy külön engedéllyel lehet csak tartani. Nos, úgy tűnik hogy funkcionális analfabéta vagy.


Nos, elárulom, hogy nem kell a pit bull terrier tartásához engedély. Annyit tartasz, amennyit akarsz, illetve amennyit tisztességgel el tudsz látni.


A véreb meg vadászkutya, amit a sebzett vad megkeresésére tenyésztettek ki, három fajtája van, a hannoveri véreb, a bajor hegyi véreb és az alpesi tacskókopó. Ezek tartására sose kellett engedély.


Az általad emlegetett idiótát meg gondolom a tükörben látod...

2011. nov. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Először is kérdező,sajnálom a kutyádat.

De mint ahogy pár előző válaszoló leírta,felesleges a tisztelt romákat feljelenteni,mert a rendőrség úgysem tesz ellenük semmit.Nálunk is volt egy hasonló történet,csak ott egy motorosra uszították rá a kutyájukat,de amikor a sértett feljelentést tett,ők ott sem voltak,sőt (!) nem is ismerték a motorost,és ezt állították kb. 30-an.Gondolhatod,hogy kinek hittek...

Max. amit tehetsz ellenük,hogy elzárod a kutyád szerintem,a szöges nyakörv sem rossz ötlet.

2011. nov. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Ez nem egy pitt amúgy a kutya 10kg nál nem több és kb. 30cm magasak. ilyen kis keverékek de már mondtam
2011. nov. 5. 17:28
 30/38 Anetalia ***** válasza:

Jelentsd fel!

Egy ártalmatlan kiskutyához berakni egy ilyen kutyát

És hogy lehetett aszt kiszedni

2011. nov. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!