Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is nagyon válogató...

Szerintetek is nagyon válogatós vagyok, vagy csak még nem született meg a nekem való kutya?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy első kutyát szeretnék vásárolni. Van pár fontos tényező a személyiséggel kapcsolatban,de eddig még nem találtam meg a nekem valót. Lehet azért mert tulságosan is tökéletesre vágyom,vagy nemtudom. Mindben találok valami kis hibát,vagy olyat ami nemtetszik. Segítenétek?

Fontos lenne hogy megvédjen,vagy legalább ne legyen félénk,ne legyen túl beteges,vagy túltenyésztett,de azért harcikutyát se szeretnék. Fontos lenne hogy nagyon hűséges és kötödö legyen a gazdihoz,és lehetöleg nagyobbacska. Ár,szőr,testalkat nemszámít. Max hogy ne nyáladzon.



2011. nov. 4. 19:42
1 2
 11/13 anonim válasza:
55%
Németjuhász
2011. nov. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Alinaaa válasza:

Nekem leonbergim van, már nem is kéne más, mondjuk nem nagyobbacska, hanem egy borjú, de imádjuk és gyönyörű(2 gyerek mellett)

[link]

2011. nov. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hosszuszoru nemetjuhasz valo neked.

naplas gyongye nemetjuhasz kennelt ajanlom

2012. ápr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!