Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajtát tartjátok...

Melyik kutyafajtát tartjátok a legszebbnek?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy mindenkinek a saját kutyája a legszebb,de csak van olyan mikor ránézel egy kutyusra,és aztmondod hogy nem okos,hanem aranyos,hanem egyszerűen gyönyörü ahogy kinéz.
2011. nov. 7. 18:12
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
66%
Akita, Malamut, Pireneusi, Leonbergi, Berni pásztor, Bernáthegyi, Újfundlandi, Kaukázusi Juhászkutya, Boxer, Dog, Rottweier, Doberman... Sok fajtát tartok a legszebbnek de a nagy és bundás kutyákat a legjobban.:D És neked melyek a legszebbek?
2011. nov. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
55%
Pető Kriszti a szívembe zártalak nekem most nyáron lesz egy whippetem és majd ha kertesbe költözünk afgán és perzsa agaram is :)) a német dog pedig 5 éves korom óta imádom én voltam a toronymagasan az agaras :))
2011. nov. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Nekem is az agarak nagyon tetszenek,szép kecsesek,de a természetük valahogy nem az én ideálom. Sztem a spicc fajták a legszebbek,azok között is az Akita, Finn spicc,Keeshond. Valamint azok a kutyusok akiknek látom a szemében az értelmet,és a szeretetet.
2011. nov. 7. 18:37
 14/27 anonim ***** válasza:
90%
Én imádom az agarakban,hogy tartózkodóak és közben imádják a gazdájukat..sok ember azt mondja Róluk,hogy buták,pedig nem..csak éppen soha nem lesz egy border collie akinek élete álma,hogy minden t megcsináljon..az agarak ilyenek..mondjuk én ezért imádom Őket megcsinálják ha az nekik is jó..ha nem minek erőlködjön..:) és én vagyok megint a toronymagas az agaras :)
2011. nov. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

komondor,kuvasz

nekem komondorom van,de szívem szerint lenne mint a 2.

gyönyörűségek :)

Csodás fehér kuvasz..:))

2011. nov. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Én a mudikat tartom szépnek, az a gyönyörű farkasforma fejük, kecses alkatuk, fürtös szőrük, értelmes tekintetük...

[link]

[link]

2011. nov. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Bogi1990 válasza:
89%
belga juhász, svájci fehér juhászkutya, erdélyi kopó, weimari vizsla, magyar vizsla, bobtail, dobermann
2011. nov. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Bogi1990 válasza:
ja az lemaradt hogy belga juhászból a groenendael, gyönyörű szép fekete szőrük van, aranyos pofijuk, és nagyon okosak =)
2011. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Husky, Akita, Szamojéd.

Nekem egy Huskym van.:)

2011. nov. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Bullmasztiff, labrador, német dog, berni pàsztor.
2011. nov. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!