Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A lábközé szaglászós kutyákat...

A lábközé szaglászós kutyákat hogy lehet "leszerelni"?

Figyelt kérdés

Amikor megyek ismerősömhöz, és mondjuk még nem ismer a kutyája, akkor tök ciki, hogy szaglászik a lábam közé,. holott naponta kétszer fürdök, szóval nem értem mi a baja... :)


Az ilyen kutyáknak mi a bajuk?


És, hogy lehet őket leszerelni?

Van, hogy beállt elém, a 50 kilós rottweiler és lépni nem mertem... :D


2011. nov. 8. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ők így ismerkednek, nincs semmi baja. Náluk ez a normális.
2011. nov. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ők ez alapján azonosítanak. Nem azért mert büdös vagy, hanem ott a legintenzívebb az illatod, és náluk a szaglás a legfontosabb érzékszerv. Nem kell aggódni, az 50 kilós roti sem fog tenni kárt benned, mert gondolom, ha olyan lenne nem engednék oda hozzád. Hagyd hogy megszagoljon, 1-2 mp, aztán menj tovább utána legalább már nem fog zaklatni. :) De egy kis szagmintát hagyj neki. Ez olyan nekik, mint nálunk a kézfogás.
2011. nov. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%

ez érdekes kerdes!velem is elöfordult de csak egyszer!!

nagybatyamnal volt egy nagy kutya (him) talan ket hetente felugrottam hozzajuk,a kutya normalis volt mindig is!es egyszer csak mikor mentem oda szagolt,es kanos lett,a gazdaja csak azt mondta valoszinü meg fog nekem jönni a kutyak ezt megerzik!! mondom jol van..enyivel le is zartuk a dolgot,!de mint kiderült,a kutya masnak a jelenletet erezte meg,2 hetes terhes voltam akkor es nem is tudtam rolla!utana mar nem csinalta a kutya,csak akkor egyszer!lehet van valami megerzesük..

2011. nov. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
A legvadabb eset nálunk az volt, amikor hajnalban jöttek a rendőrök helyszínelni, mert betörtek hozzánk és ahogy ült a konyhában a rendőr épp a papírokat irkálta, becsörtetett hirtelen az 50 kg-os nagyfejű kutyánk és egyenesen a rendőr lába között kötött ki a kutya orra. Annyira megijedt szegény, hogy lemerevedett egy pillanatra és köpni-nyelni nem tudott. :-))) Azért volt vicces, mert nem csak úgy óvatosan odahajolt, hanem azzal a lendülettel, ahogy bejött, mintha mágnes vonzotta volna oda. A kérdésre is válaszolva, nem lehet leszerelni, de amúgy tényleg ciki. Nálam pl. amikor mensesem van, és idegen helyen vagyok kutyás háznál, mintha a kutya orra oda lenne ragasztva, lerázhatatlan. :-)))
2011. nov. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!