Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora az esély van az...

Mekkora az esély van az inkontinenciára? Ivartalanítás után szuka kutyánál?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 21:43
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Igen,amit néztem,az-az incurin volt.Alegtöbb helyen erröl olvastam.

még nem döntöttem hogy mi legyen,azt hiszem még agyalok rajta egy kicsit.

Várom még mások tapasztalatát is!

Irjatok nyugodtan! :)

2011. nov. 9. 17:39
 12/23 anonim ***** válasza:
Mivel inkontinenciáról kérdeztél, valószínűleg olyanok fognak ide inkább írni, akiknek ilyen problémájuk van, így ne a válaszokat vedd lapul. Kérdezd meg az állatorvost, aki műtené, hogy neki mik a tapasztalatai, mennyire sűrű ez a jelenség. Én eleve ivartalanítás párti vagyok (tehát elfogult), így sajnálnám, ha ez miatt meggondolnád magad, de ez természetesen a te döntésed.
2011. nov. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Én is pártolom az ivartalanítást!

Csak bíztam benne,hogy kapok olyan választ is,amiben azt írják hogy "nem,az én kutyámmal semmi ilyesmi nem volt"

nem csak a negatív esetek érdekelnek,én is jobban szerettem volna valami pozitívat olvasni.

2011. nov. 9. 18:33
 14/23 anonim ***** válasza:
figyi én is írtam, hogy 10 éves kor felett nálunk szinte minden kutyánál jelenetezett DE 5-6 évesen szoktunk ivartalanítani amikor kivonjuk a kutyákat a tenyésztésből és nem 1-2 olyan szuka volt akinek cisztás volt már a méhe sőt volt, hogy az orvos rákos daganatot is talált 5-6!!!! évesen...szóval inkontinencia vs. méhgyulladás, ciszta és rák...szerintem nem nehéz dönteni..
2011. nov. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nekem két szukám lett ivartalanítva /dalmata és kokkerspániel/ és sajnos mindkettőnél jelentkezett az inkontinencia. Elég ciki, mivel lakásban tartom -tartotam a kutyusokat /a dalmata után vettem a kokit/. Ciki, föleg ha vendégek vannak nálam. Fekszik a kutyus, aztán feláll, és látni a combján, hogy pisis. :-(
2011. nov. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

7-es válaszoló vagyok:

nekem is dalmatám volt,ő pisilt be.

Akkor lehet,hogy a fajta ilyen érzékeny?

2011. nov. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Akiteki ***** válasza:
Én mondtam ilyet, hogy nálunk nincs gond. Igaz, még csak 8 évesek a kutyák. Szerintem is kérdezz meg egy állatorvost.
2011. nov. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Sztm jobban teszed, ha ivartalanítod. A gyógyszerek tele vannak hormonokkal + nem egy kutyástól hallottam, hogy hajlamosítják a rákra a kutyát. Szóval talán átmeneti megoldásnak jó, de hosszú távon egészen biztos, hogy káros. Akkor inkább a bepisi.
2011. nov. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

szerintem ivartalaníttatom mindenképp!

azért az nagyon komoly,hogy már 6éves kutyáknál ciszta és rák van...

beszélni fogok elötte mindenképp az orvossal is.

Az számít valamit hogy a kuty 3 éves?

2011. nov. 10. 21:06
 20/23 Akiteki ***** válasza:
Nem túl fiatal hozzá és nem is öreg. Csak egy a fontos: tüzeléskor nem szívesen csinálják meg az orvosok, mert nagyon vérezhet.
2011. nov. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!