Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora az esély van az...

Mekkora az esély van az inkontinenciára? Ivartalanítás után szuka kutyánál?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 21:43
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
nem,már nem tüzel,direkt kivártam azt az időt,mikor már vége van :)
2011. nov. 11. 10:12
 22/23 anonim válasza:
Nyilván már régen túl vagy az ivartalanításon, de azért a tapasztalatok megosztása érdekében én is leírom a sztorinkat. 1 éve ivartalanították a kan kutyámat, másnap jelentkezett az inkontinencia; az elmúlt egy évben ez folyamatos volt. A személyiségére semmilyen pozitív hatást nem gyakorolt az ivartalanítás, tény viszont, hogy fáradékonyabb és valamivel érdektelenebb. Az, hogy milyen betegségeket előztem meg ezzel, nehezen ellenőrizhető. Bízom benne, hogy összességében mégis jó döntés volt az ivartalanítás, bár az eddigi tapasztalataim nem erre utalnak.
2017. ápr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Igen. Sajnos vannak esetek, amikor nem jól sül el az ivartalanítás. Ha átlagban nézzük, akkor ez elenyésző. De ha pont a te kutyusodnál történik ez, akkor bizony más a helyzet. Visszacsinálni nem tudod.

Egyébként az én kutyám (szuka) az első tüzelése után lett megműtve, kb másfél éves korában. Idén tölti a 9. életévét, ugyanolyan aktív, mint 2-3 évesen, inkontinenciának, bármi egyébnek semmi jele, makk egészséges. Az anyja (utcán talált, vemhesen) kb 3-4 éves lehetett, mikor átesett a beavatkozáson. Most kb 12-13 éves, inkontinencia nem jelentkezett nála sem. Keverék kutyák.

2017. jún. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!