Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpe tacskó kertben?

Törpe tacskó kertben?

Figyelt kérdés
Karácsonyra kapok egy törpe tacskót.Lakásba semmi esetre sem szeretném beengedni.Esetleg aludni a garázsba vagy a melléképületbe.Holnapig kell döntenem,hogy hozzanak e kutyust vagy ne.Gondoltam először megkérdezem itt.NORMÁLIS válaszokat előre is nagyon köszönöm!
2011. nov. 10. 06:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

** Na..

7 válaszadóból 1 volt, aki azt mondta, hogy lehet kint a kutya.

2011. nov. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
31%
Erről írtam.Gondolod több száz éve(mióta kitenyésztették)mindig szoba kutya volt,fűtött szoba?Nézd akkor a környékeden lévőket.A garázs ajtóra vágjál kutya ajtót,(rajz filmeken lehet sokat látni)és szabadon ki-be mászkálhat.
2011. nov. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
80%

több száz éve nem volt minden idiótának kutyája és csak a nemesek tartották őket illetve a tacskókat molnárok és hasonlók ahol igenis bemehettek az épületbe. A pásztorkutyák és az őrző védők az egyetlenek talán akik nem szoros emberi kontaktushoz szoktak. A juhászok együtt aludtak a kutyáikkal a vadászok szintén...

Az utóbbi 50-100 év az amióta elterjedtek ezek a láncos kinti kutyák...

2011. nov. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
29%
juhászok együtt aludtak a kutyáikkal.Most akkor szoros volt a kapcsolatuk,vagy nem.A kutya akkor is kintre való.No persze nem a kutya utánzatokra gondolok,mint chivava,és egyéb szörnyikék.
2011. nov. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy törpe tacsim a lakásban lakik (fúú tudom gusztustalan vagyok meg minden). Rövid szőrű és ha hideg van kint, fázik szerencsétlen. Ha esik az eső és sétálni megyünk, a rövid tappancsaival felveri a vizet a hasára és mire haza jövünk egy merő víz az egész kutya. Szóval nem csak télen a hóban fog megfázni. Képzeld el, hogy esik kint az eső, összevizezi magát (hiába van fedett helyen a "helye", a dolgát normális kutya nem végzi az "ágyára") aztán vagy lesz ideje előbb megszáradni, mint megfázni, vagy nem. Van olyan kutya, aki elvan a kertben, de egész más ha a lába lesz vizes, meg az is, ha szerencsétlennek az egész hasa. A törpe tacskó nem kifejezetten olyan. Persze van rá példa, hogy boldogan eléldegél a kertben, de elég ritka.
2011. nov. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Barbarettó ***** válasza:
okk elmegy ....DE!!!legyen baromi meleg szigetelt háza főleg télen azért a folyosóra előtérbe a hidegekbe beengedhetnéd igazán!!;D
2011. nov. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!