Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehetne kezdeni a körmével...

Mit lehetne kezdeni a körmével? Sehogy sem kopik!

Figyelt kérdés

Van egy 7hónapos csivavám, udvaros lakásban lakunk, és szaladgál kint is, viszem sétálni is, de a körme sehogy sem kopik, még inkább nő! :S

Elvinném kutyakozmetikába hogy lecsípje neki de tudom hogy agresszív ilyen szinten és megharapná a kozmetikust.

Még én sem tudnám levágni, de még csak reszelni sem engedi!

Hallottam már altatásról, de azt nem nagyon szeretném, csak ha már lehetetlen hogy lekopjon magától.


2011. nov. 13. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne mond már, hogy egy csivavát nem tudsz lefogni?? Nem egy komondort kell lebirkózni... Kösd be a száját valamivel, jó erősen lefogod. Kb 1kg az egész állat, csak el tudsz vele bánni. Egyébként, van igen bódító zselé, amitől kicsit ellazul. De ezeket, inkább nagyobb kutyáknál alkalmazzák, elvadult juhászkutyák tanyákon oltásnál.:)
2011. nov. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Na igen ezzel is csak annyi a baj hogy próbálkoztunk ígyis és bepisilt és aztán órákig haragszik!!


Na meg az igazság hogy félek is én levágni, szóval ezért bíznám szakemberre.

2011. nov. 13. 10:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Vidd el az állatorvoshoz! Ott szakszerűen lefogják, pillanat alatt lecsípik neki.
2011. nov. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Állatorvos is levágja, oda is szoktak ilyen problémával járni.
2011. nov. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ;)
2011. nov. 13. 11:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy esetleg meg kéne nevelni azt a szerencsétlen kutyát. Az azért nagyon nincs rendben, hogy nem bírjátok levágni, vagy levágatni a körmét, mert agresszív, és harap.
2011. nov. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kutyasuttogo.com ...én ugyan agresszió és a nevelési hibáim miatt hívtam ki:), de amikor észrevette, hogy hosszú a kutyám körme akkor a körömvágást is beépítette a gyakorlatok sorába, egy séta után 5perc volt az egész pedig nekem is harapós kiskutyám volt még akkor, most meg egy nyugodt vidám "miniboci" aki lesi minden gondolatom:)
2011. nov. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!