Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A fajtákra jellemző, hogy...

A fajtákra jellemző, hogy bennük van valami, ami ösztönös?

Figyelt kérdés

Mondják, hogy "benne van a vérében", erre tenyésztették évekig, hogy pl vizsla vadásszon, husky kilométereket menjen, border nyájat tereljen, puli őrizzen...stöbbi.


Ez most mennyire igaz?

Nekem hihetetlen, hogy megszületik egy kölyök vizsla, és akkor benne van, hogy vadásszon, holott senki sem mondta neki el a fajta történetét...


Embereknél van ilyen?

Hogy egy eszkimó ösztönösen tud kunyhót csinálni a hóból, vagy egy afrikai ösztönösen talál vizet a pusztaságban?


2011. nov. 13. 15:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ezt most nem értem. Én a kutya hatékony használatáról beszélek elsősorban, nem a versenyekről. Ha nincs megfelelő kontroll alatt a kutya, csak vadászgat kedve szerint, abból minden lesz, csak vacsora nem :)
2011. nov. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Akiteki ***** válasza:
Én meg arra gondoltam, hogy ezek a jó magyar vadászok még egymást is lelövik, erősen kétségbe vonom hogy bármit is értenének a kutyaneveléshez. Mivel nem ismerem az összeset, lehet hogy tévedek.
2011. nov. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!