Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha chippelve van a kutya,...

Ha chippelve van a kutya, nincs kutyaadó?

Figyelt kérdés
Ez tényleg igaz?
2011. nov. 15. 19:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! én is úgy hallottam hogy ha ivartalanítva van akkor nincs. de most kaptam egy fülest, hogy ha chippelve van akkor sem kell fizetni. nem tudom eldönteni... :)
2011. nov. 15. 20:14
 12/15 anonim ***** válasza:
Igazad van lehet hallani ezt is azt is!
2011. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ja meg én azt sem tudom mi alapján minősíthetnek egy kutyát veszélyesnek?
2011. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

[link] ez a TÖRVÉNY SZÖVEGE!!!!!!! olvassátok már el... KELLL fizetni.


[link]

"Az állatorvos szerint olyan jelekből lehet észrevenni az agressziót, mint például, hogy a kutya rendszeresen az emberek előtt megy be az ajtón, és nem ad utat másnak, vagy rendszeresen az egyik családtag ágyában akar aludni, és csak morogva hajlandó elmenni."

2011. nov. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

ma 21:11

Az Origós az komoly?

Tisztára a falkavezér tízparancsolatát olvasom .....

Miért van olyan érzésem, haladunk az EU kompatibilis kutyák felé? Nem harap-nem ugat-nem morog-bárkivel, bármikor elmegy egy kis vidám hancúrra,persze, szigorúan pórázon.

Ágyban alvós kutyáknak ezek szerint kijár az évi 20 ezres adó :D

2011. nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!