Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Le lehet szoktatni a kutyát...

Le lehet szoktatni a kutyát arról, hogy ne ássa ki folyton a virágokat? Van erre valami trükk vagy javaslat?

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Többféleképpen orvosolható a problémád. Kerítsd el a virágokat, hogy ne férjen hozzá a kutya, vagy próbáld ki a kutyariasztó spray-t. Vigyázz, mert az olcsóbbak nem válnak be, sőt van, amelyik egyenesen vonzza a kutyát, ezért legjobb ha ennek beszerzésekor a kutyát is magaddal viszed. A legegyszerűbb mégis az lenne, ha levezetnéd a fölösleges energiáját. Napi 1-1,5 óra séta, játék, aktív foglalkozás mellett bizonyára nyugodtabb lenne. Ha nem keresel neki elfoglaltságot, amint látod, keres magának..

2009. máj. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hello vagy az lenne még a javaslatom hogyha látod hogy megycsinálj a akkor szidd le nagyon hogy tudja hogy ezt nem szabad de ne verd el esetleg csak kicsit koppints az orára de ne bántsd de leher az is hogy sokat játszatok úgy ahogy az előző válaszoló írta
2009. máj. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Nálunk az jött be, hogy el lett verve. 2szer kellet csak elverni, harmadjára már elkerülte a virágokat, és azóta is elkerüli. Mert be lett nevelve, hogy ha a virgákokat szétt taposa meg szét rágja, akkor el lesz verve. Kicsit durva de hatásos.
2009. máj. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
12.09: Szívesen rád küldenék 1-2 verőembert, hogy szétverjenek nevelő célzattal! Suttyó tajparaszt vagy!
2009. máj. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezért jó, ha az embernek jólnevelt, kiképzett kutyája van. Az enyémeknek egyszer elmondom, hogy mit nem szabad és attól kezdve eszükbe nem jut hozzányúlni.

Ha nem értessz a kutyakiképzéshez, akkor menj kutyaiskolába, ott megtanulod mit hogyan érj ela kutyánál, sokkal jobban megértitek egymást.

És természetesen napi 1-2 óra intenzív foglalkozás.

2009. máj. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

13:19-esnek:

Miért baj amit a 12:09es írt? nem én írtam. De Ő sem mondja azt,hogy megverje! Csak szidja le...nem értem a problémád...

2009. máj. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

12.58: 2 válasz jött 12.09-kor, csak az egyik már 0%-ban hasznos, azért nem látod. Bemásolom:

"Nálunk az jött be, hogy el lett verve. 2szer kellet csak elverni, harmadjára már elkerülte a virágokat, és azóta is elkerüli. Mert be lett nevelve, hogy ha a virgákokat szétt taposa meg szét rágja, akkor el lesz verve. Kicsit durva de hatásos."

2009. máj. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amúgy nem 13.19kor írtam, hanem 12.13kor:D
2009. máj. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha nem sikerül leszoktatnod róla(nekem csak 1,5 éves korukig csesztették a növényeket a Rottik), akkor van egy egyszerű tippem, ami bejön!

Ahol ásnak, abba a gödörbe tedd bele a kutyák saját ürülékét, majd temesd vissza! Többé nem fognak ott ásni!

2009. máj. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tényleg?? Köszönöm az összes választ és főleg az utolsónak.
2009. máj. 11. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!