Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményeketek a vegetári...

Mi a véleményeketek a vegetáriánus kutyatápokról?

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 12:53
 1/9 A kérdező kommentje:
véleményetek*
2009. máj. 10. 12:58
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Kb ugyanannyi, mint ha a nyulat akarnánk csirkehússal etetni. Néhány idióta saját képzelgéseit már a kutyákra is rá akarja erőltetni. Embernél se egészséges a vegetáriánus életmód, pedig mi alapban is mindenevők vagyunk. Képzeld el ezt egy húsevő kutyánál...
2009. máj. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%

Röviden: Marhaság!

Hogy lehetne zöldséggel etetni egy ragadozót???

2009. máj. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

a parkban az egyik csaj a keverék kutyáját vegetáriánusan etette, úgy nőtt fel szegény kutya, mint egy agár, úgy néz ki! kiáll a gerince :|....nincs rajt egy gramm zsir...alig van izomzata...

most már új gazdija van, de igy is vékony, de gondolom h normálisan etetik....

2009. máj. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt is be kéne záratni aki kitalálta és azt is aki ezt csinálja a kutyájával!
2009. máj. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem sok esze volt annak aki ezt kitalálta.
2009. máj. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én vegetáriánus vagyok születésem óta. Egészségesebb vagyok a korosztályomnánál, de semmiképp nem gondolom, hogy egy kutyának is egészséges lehet. Bár egy ismerősünk is vegetáriánus étrendre fogta a kutyáját, és mivel alaposan odafigyeltek, hogy mit adnak neki, nem lett a kutyának baja, egészséges. Mindenesetre a kutyák húsevőek!
2010. jún. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Így van egyet értek az előttem szólóval!! Én is vegetáriánus vagyok és imádom az állatokat, nem tudnék úgy élni, hogy nincs a közelemben egyetlen egy állat sem mint pl. egy kutya vagy egy macska. De az biztos, hogy én nem fogom sohasem csak vegetáriánus ételekkel táplálni. Meg különben is én az emberekre sem szoktam ráérőltetni meg mnodani hogy héé legyél te is vega, mnidenkinek saját joga eldönteni, így a kutyának is, ha húsos kaját szeretne enni akkor azt kap, de mondjuk az én kutyám megeszi a paprikát meg az ubit is és nem erőltetem magától eszi:D:D. Ja és csak azért írtam azt hogy saját joga eldönteni, hogy mit eszik, mert olvastam már olyan cikket újságban, hogy egy macska vegetáriánus volt vagy még az is nem tom él e még. A lényeg a lényeg, a csakának volt kitéve minden egyes nap friss macskaeledel meg húst is próbáltak adni neki de nem ette meg egyiket se, ez ment egy hétig kb. már szegényke nagyon le is volt fogyva és orvoshoz akarták vinni hogy mi lehet a baja miért nem eszik, mikor meglátták, hogy a macska a kuka mellé esett salátát elkezdte rágcsálni és akkor mindenféle zöldséget adtak neki és a cica szépen lassan egészséges lett és felszedett pár kilót is. Én nem tudhatom hogy ennek mennyi a valóságtartalma hisz sokszor halljuk hog a sajtó mennyire ki tudja csiszolni a sztorikat meg szépen átírkálják meg nem valósat is szoktak közölni az újságokba. Csak mondom egyszer valamikor olvastam és gondoltam megosztom veletek is. Visszatérve a kérdésre, ha a kutya vagy bármilyen más állat szeretne húst enni, akk semmiféleképpen sem fogom ráerőltetni a vega kajákat, ha nem szeretné megenni!!!
2010. júl. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*csakának = macskának ^^
2010. júl. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!