Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehetne tenni?

Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést még én írtam ki:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2351725-mit-c..


Már leszokott a habzsolásról mert vettem olyan tálat de még mindig nagyon vékony szegény. Mit lehetne tenni h kövér legyen olyan legyen mint egy normális 3hónapos kutya. Nyúlni nyúlik de nem kövéredik még mindig kint van neki a medencéje is. Pedig adunk a táp mellett neki húst, és maradékot.

Köszi előre is a válaszokat!:)


2011. nov. 16. 10:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem sem sovány... Ahogyan ez sem, pedig szeretik lesoványozni:

[link]

2011. nov. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Semmi baja a kutyádnak! Épp a nyúlánk korszakában van, teljesen normális. Egy kölyöknek, pláne ha nagyobb testű lesz, nem szabad kövérnek lennie, maradjon inkább kicsit soványabb, mert így csökken a diszplázia kialakulásának kockázata. Nem szabad siettetni a természetes növekedési folyamatot, a kutya felnőttként úgyis olyan lesz amilyenek a génjei. Nyugi! Tökéletes a kutyád!:)
2011. nov. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megnyugodtam!:)
2011. nov. 16. 13:41
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is tök formás, nem tűnik egyáltalán soványnak. És tudod inkább legyen vékonyabb egy kicsit, mint túlsúlyos.
2011. nov. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2011. nov. 17. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!