Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam vízhez a...

Hogyan szoktassam vízhez a kutyusom?

Figyelt kérdés
Van két kutyám, az egyik szereti a vizet, a másik nem. (Aki most szereti, az rettegett tőle.) De párszor beletettem(nem löktem!) fokozatos mélységű vízbe és mostmár élvezi. A másik nem megy bele. Pedig látom rajta,hogy menne, csak fél valamitől.
2009. máj. 10. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A kutyáknak van egy úgynevezett úszási ösztöne, szóval megfulladni nemigen fog, szóval nyugodtan bele tessékelheted a vízbe. :)
2009. máj. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Attól félek,hogy megijedne. Vagy nem fog? A másik mikor belemegy Ő ugat, és menne,csak fél...
2009. máj. 10. 14:31
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan kutyák, akik megőrülnek a vízért, vannak akik félnek tőle. Szerintem nem kell erőltetni, ha nem szeretne bemenni meg van rá az oka.
2009. máj. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha erőszakkal beleteszed, szerintem csak még jobban félni fog tőle. Az én kutyám pl imád beúszni a tavakba, de ha mi akarjuk betenni a kádba fürdetni, azt nagyon utálja, alig hagyja magát.(előző voltam)
2009. máj. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Attól félek,hogy megijedne. Vagy nem fog? A másik mikor belemegy Ő ugat, és menne,csak fél...



Nem fog megijedni, ahogy az előbb is írtam, minden kutyának van úszási ösztöne. Például a mi palotapincsi kutyánk annak idején úgy úszott mint egy cápa.

2009. máj. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Dobálj botokat a vízbe, esetleg te is menj bele, kaját is bedobhatsz. Semmiképpen ne kényszerítsd, azzal csak rosszat teszel.
2009. máj. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megpróbálom. Csak attól félek,hogyha kényszerítem mégjobban nem akar. Talán a másik után majd belemegy...
2009. máj. 10. 17:29
 8/12 anonim ***** válasza:

Az én kutyusom is mindig bele akkar menni de nem mer!

És mindig belelököm és alig akkar kijönni,oda vissza uszkál meg játszik!De soha nem megy bele magátol csak a parton idegeskedik!

2009. máj. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

hát ismerősöm kutyusa sem mert belemenni a vizbe,még kölyök is volt...de hát aztán beledobták a vizbe...hát én azt hittem,hogy utánna totál nem fog bemenni,de szerencsére utánna már szivesen beúszott, főleg hogy a többi kutyától is látta :)

az enyém kölyökként csak a lábát áztatta,de ő is látta a többi kutyától és igy beúszott ,pedig nem egy vizi kutya, de a kacsák is nagy vonzóerőt jelentettek számára:D

2009. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. máj. 10. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!