Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy zajlik egy nap a kutyisko...

Hogy zajlik egy nap a kutyiskolában?

Figyelt kérdés
Valamint ha én "új" vagyok ott,akkor hogy fogadnak? Egyáltalán mit csinálnak,hogy haladnak?
2011. nov. 17. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Kutyaiskolában kutyák gazdáik,kiképzők vannak.Kiképző mondja a pályán mit csinálj kutyáddal.Szerintem kérdezőskődnek kedvesen,ismerkedni akarnak veled.Én nem voltam kutyasuliba ez csak,tipp volt.
2011. nov. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen kutyaiskola. Ha póráz nélkül tanulós, elengedős, akkor valószínűleg tanfolyamos rendszer van, és a legelső foglalkozás arról szól, hogy az oktatók és segítőik segítenek a kutyáknak falkába rendeződni, és felállítják az alapszabályokat, vagyis a legfontosabbat, hogy nicns verekedés a pályán.
2011. nov. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk az új tagokat először felmérik hogy milyen tudással/kutyás múlttal rendelkeznek és megkérdezik hogy milyen céllal jöttek, aztán elmondják az alapvető szabályokat a pálya használatáról , árakról , és a kutya tartásához is adnak tanácsokat.Aztán foglalkoznak a kutyával , szoktatják az új helyhez , megnézik mire hogyan reagál stb , összeismertetik a többi kutyával.Ennyi jutott eszembe így hirtelen.
2011. nov. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!