Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Én vagyok az egyetlen aki...

Én vagyok az egyetlen aki szerint hülyeség a kutyaadó?

Figyelt kérdés
nem hülyeség hanem felesleges
2011. nov. 17. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nekünk hülyeség és felesleges, az államnak egyel több ok, amivel lehúzhatnak...


VÁROM A MACSKA ADÓT IS SZERETETTEL! hogy csókoljanak be oda ahova gondolom..

2011. nov. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
50%
Szerintem nem hülyeség, csak az összes fajra be kellett volna vezetni. Így túl bonyolult, sok vitát okoz, nehezebb behajtani.
2011. nov. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség!Arra jó, hogy még több kidobott kutya legyen.

Valamikor "réges régen" ,gyerekkoromban(70-80-as években)is volt ebadó,de úgy emlékszem, hogy akkor cserébe ingyenesek voltak az oltások a kutyáknak és nem a gazda vitte oltatni a kutyát, hanem házhoz ment az állatorvos.Kóbor kutyák sem voltak, mert szorgos sintérek gyorsan összefogták őket.A javíthatatlan, agresszív kutyát, ami veszélyes volt az emberre, haladéktalanul lelőtték.

2011. nov. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem is hülyeség az egész.Amit meg nem értek az az, hogy akkor miért nem vonatkozik minden kutyatulajdonosra?Már lassan az lesz rossz,hogy az embernek fajtiszta kutyája van. Viszont nálunk például van egy nő akinek 6 kutyája van egy 2-3 szobás lakásban viszont menhelyről hozta az összes kutyát ezért neki nem kell fizetnie pedig egy csomó kutyája van. Na ez az ami teljesen kikészített.
2011. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a formában, hogy kizárólag a sarcról és pénzéhes mohóságról szól, zéró ellenszolgáltatással, így egy szemét lehúzás, ami ebben a szánalmas országban mégcsak szinte nem is csodálkoznivaló.


Régen, apám gyerekkorában volt ugyan ebadó, de az nem csak a sarcolásról szólt, hanem pl az oltásért már nem kellett külön fizetni.

Amúgy a mai kötelező oltások ára azért annyi, amennyi, mert benne van az ebadó, már évek óta. Most plusz kitaláltak egy egyoldalú, semmit vissza nem szolgáltató kötschög lehúzást, ami így értelmetlen.

2011. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt vezetném be, hogy ha fajtatiszta kutyákat csak tenyésztők tenyészthessenek, mert a hosszú évek során nagyon jó kutyákat tenyésztettek ki, és sajnos sokan szaporitják a kutyákat, és nem a megfelelő szülöpártól születnek kölykök, és a fajtára nem jellemző tulajdonságok jelennek meg egyes fajtánál, és ez engem felhűborit!
2011. nov. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Csatlakozzatok...

2011. nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat megnyugodtam h nem én vok az egyetlen aki szerint felesleges:)
2011. nov. 18. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!