Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy beteg kutyát menhelyre...

Ha egy beteg kutyát menhelyre visznek elaltatják?

Figyelt kérdés
A mamáéknál van egy foxi jellegű 1 éves szuka kutyus. Sajnos ebben az egy évben nem volt hiány a betegségben. Bőr és szőrtüszőgyulladása volt. Orvoshoz vittük párszor, meg is gyógyult. De most újra gennyezik és lehullott a lábairól a szőr vérzik és gennyezik.Nem szeret kijönni az istállóból, vagy ahol éppen fekszik, enni alig eszik valamit. A gyógyítás sokba kerül nem szeretném ha tétlenül szenvedne, ha már én nem tehetek semmit. Azon gondolkoztam , ha elvinnék menhelyre, meggyógyítják-e vagy sem. Valószínű a széna-szalmától van ez az egész.Mégis mit tehetek ebben a helyzetben, a menhely jó döntés?

2011. nov. 18. 15:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az h nem tehetsz semmit? Képes vagy nézni ahogy szenved és nem gyógyíttatod meg, merthogy sokba kerül???!! Hiába mondod, h sok az orvosi költség. AZ ÁLLATTARTÁS FELELŐSSÉGGEL JÁR!!! Aki vállalta az állatot, az viselje gondját. Ha fizetni kell érte akkor már rögtön nem kell a kutya, mi? Pontosan tudom mennyire drágák a kezelések. De ez mindig benne van a pakliban, ha vki állatot tart. Hogy tudsz így tükörbe nézni? Az meg a másik, h ahelyett, h TE KERESNÉL NEKI GAZDÁT elvinnéd a menhelyre, ahol lehet, h elpusztulna, elaltatnák, vagy akár évekig várna a gazdijára. Igaz jobb, ha menhelyre viszed, mintha az utcára dobnád, de ha a nagyid, te, vagy mit tudom én hogy kicsodád normális állattartó lenne, akkor 1 lehetőség fordult volna meg a fejedben/fejében. Az, hogy normális gazdát keresel neki, akiről tudod, hogy gondját fogja viselni. Mosod a kezeidet, pedig sok mindent tehetnél ezért a szerencsétlen állatért...de neeem te átpasszolnád valahova, ahol azt se tudod mi lesz vele. Az ilyen emberek miatt van ilyen sok gazdátlan kutyus a világon!!!
2011. dec. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én elhiszem, hogy nincs sok pénzetek. Mi sem vagyunk a leggazdagabb család, de ha egy kutyát vesztek magatokhoz, akkor számolnod kell az orvosi költségekkel is. És azt ne mond, hogy egy évvel ezelőtt még gazdagok voltatok!
2012. jan. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!