Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy egy kutyát egy-két...

Hogy egy kutyát egy-két héttel ellés előtt ivartalanítani? Az durva szerintem!

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 19:42
1 2
 11/16 Akiteki ***** válasza:
100%

A nemlét nem fáj.

Az éhezés, a láncon tengődés, a hidegben kóborlás és az autó kereke alá kerülés az fáj.

2011. nov. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez így érthető is, ahogy írtátok, a meg nem születést. De akkor miért kell akár 2-3 napos talált almokat minden képen felnevelni? Nem lenne jobb nekik is a csendes elalvás? Ugyanúgy sokszorozzák a gazdát keresők számát, mint a születés előtt kiszedettek.
2011. nov. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Az mennyivel jobb, amikor a nem kívánt kölyköket földhöz vágják születésük után? Csak mert nagyon sok helyen a mai napig így szabadulnak meg tőlük.

Na az a durva.

2011. nov. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
55%

22:00!

Ha màr megszülettek, egy esélyt megérdemelnek...

2011. nov. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez szerintem egy döntés, ami menhelyenként változó. Van ahol a 2-3 napos almokat is elaltatják. És vannak "Nonkilling" menhelyek, akik meghúzták a határt a születésnél. Előtte még nem tekintik élő kutyának, utána már igen. Vitatható szerintem is, pont a múltkor a Noé Facebookon volt egy kutyus, aki bekerült és már másnap ivartalanítani akarták (vemhesen) de az éjjel megszült. Ilyen esetben én nem lennék szívbajos elaltatni őket, de ők úgy gondolják, hogy ha már él, akkor joga van az élethez.
2011. nov. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Akiteki ***** válasza:
100%
Jellemző. Nálunk joga mindig mindenkinek van. Kötelesség meg nulla. Szerintem is humánusabb az újszülöttet lealtatni, mint majd 2-3 éves korában helyhiány miatt a sintértelepen.
2011. nov. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!