Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen MÉREGTŐL halhatott meg...

Milyen MÉREGTŐL halhatott meg a kutya?

Figyelt kérdés

Nem kell félre érteni!Nem akarok megmérgezni egy kutyát se!

Csak az enyémet 3 napja mérgezték meg!

De mi lehetett az amitől egyből meghalt és házilag is előkészíthető?

FONTOS!!


2011. nov. 19. 13:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
71%

már bocsi, a kutyát természetesen nagyon sajnálom (egyébként patkányméreg is okozhatta a halálát), de mégis hogy képzelted, hogy egy "staffi" kint kószálhat az utcán???


az egy dolog, hogy veled cuki kis kutya, de egy idegennel egyáltalán nem biztos, hogy az.


de még ha kedves is, vannak emberek, akik félnek a kutyától...

a törvényben pedig nem megengedett, hogy a kutyád póráz nélkül, de pláne gazda nélkül csatangoljon!


erre előbb kellett volna gondolni, és megnevelni a kutyát.


fogadok, ennyivel le volt tudva a sétáltatása.


ha foglalkoztál volna rendesen vele, nem kellett volna elszórakoztatnia magát, és valószínűleg nem szedsz össze egy ellenséget, aki mérget rak ki a kutyádnak.

2011. nov. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Én a kutyám boldogságát néztem hidd el többet voltam vele mint a családommal!13/L vagyok!

Hidd el megbántam az egészet de volt 2 év boldogság mert ha nem hozzuk el egy embertől akkor ő agyon lövi jobb lett volna az neki?

----

csak azért kérdezem a receptet mert érdekel már ha a legjobb barátomról van szó!

am ha neked megölnék pl.: a tesódat akkor te is kíváncsi lennél milyen puskával vagy késsel vagy mivel ütötték le!nem?

2011. nov. 19. 13:44
 13/26 anonim ***** válasza:

Staffordshire terrier, vagy bull terrier? Mert hogy mind a 2 harci kutya, nem lehet olyan hogy "kiengedem, hátha megöl egy kutyust" verzió, mert az gázos. Örülj neki, hogy nem ütötték el, vagy hívták a rendőrséget. Nekem 2 pulim van, egyik, a kan egyszer kiszökött, és rettegésben tartotta az egész utcát. Kiállt az utca végére, és nem engedte, hogy bejöjjön akárki is. Nem harapott, de azért félelmetes is tud lenni. Ámbár mégis csak egy jó erőben lévő kan kutyáról van szó... Megbántam, és tudom, hogy midig figyelni kell rá, hogy nehogy megint kedve támajdom "megsétáltatni magát".


Bocsi az OFF-ért! :)

2011. nov. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

lehet, hogy 13 éves fejjel még nem tudod felmérni a helyzet veszélyességét, de a szüleidnek lehetett volna több esze.


az tök jó, hogy sokat voltál vele, de marhára nem mentesít az alól, hogy a kutya - egy harci kutya - egész nap kint csatangol.


és kétlem, hogy TK-s, ha agyon akarták lőni.

de ez lényegtelen.

2011. nov. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Háth de az én kutyám nem olyan volt senki nem félt tőle mindenki szerette!

Holnap megyünk apa munka társának születtek kiskutyák már 6 hónaposak staffordshier terrie keverékek!

2011. nov. 19. 14:04
 16/26 anonim ***** válasza:
44%
Imádom hogy mindig ezzel j,önnek hogy harci kutya elkéne már ezt felejteni. Láttam én már olyan csivavát ami 100 szor vérmesebb volt az én kaumnál... Nevelés kérdése az egész...
2011. nov. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Oké, kedves utolsó, én is imádom a kutyákat, és finoman szólva az utolsó, amit tennék, az, hogy félnék tőle, de el kell fogadni, hogy igenis van, aki fél tőle - mert nem ismeri a kutyát, nem tudja, mennyire van megnevelve, vagy egyszerűen érte rossz élmény, esetleg a szülei nevelték ilyen f.szán...


erre nem mentség az, hogy "de az én kutyám nem bántana senkit"...

A törvény nem emellett szól - és lássuk be, a kutya ösztönlény, és még ma sem tudjuk, mi is váltja ki belőle az agressziót bizonyos helyzetekben!



Az én közép-ázsiaim is egy plüssmaci, de mivel épp kamaszkorát éli, mindentől megijed, mindentől véd, mindennek (egy falevélnek is) nekimenne...


Remélem, kedves kérdező, a következő kutyátokat már NORMÁLISAN sikerül tartani.

Ez a kutya érdeke is, mert ha ez a kölyök is úgy jár, ahogy az előző kutyátok (a hanyagságotok miatt!!!), akkor szívből remélem, hogy a sorstól valamilyen módon visszakapjátok, ami nektek jár.

2011. nov. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

ja, és mit szólnátok, ha a kájom (8 hónaposan 50 kiló) kint flangálna az utcán, mert hát ez a fajta nem bírja a bezártságot?...

Vagy csak póráz nélkül sétáltatnám, mert jaj, ez behívható kutya ám!...



1000-ből egyszer legyen rossz napja a kutyának, és ő megy a föld alá, én meg a börtönbe.

Megéri???


Nem lenne egyszerűbb minden nap szépen megfuttatni azt a kutyát?...

Ja, és csak a kérdezőnek halkan megjegyezném, hogy a kutyával való foglalkozás nem merül ki annyiban, hogy megsimogatod a buksiját.

2011. nov. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

A fagyállót nem házilag készítik.

Remélem azért érzel egy kis lelkifurdalást, még akkor is, ha Ti 2 éve megmentettétek a kutyát. Szép dolog a szabadság, de szerencsétek, hogy senki nem tett ellenetek feljelentést az elmúlt 2 évben.

2011. nov. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
szerintem sem kellene a staffikat egy kalap alá venni a pittbullokkal... nekünk is volt staffink és nem volt egy vadállat... meg tényleg nevelés kérdése az egész
2011. nov. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!