Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyákat szerette...

Milyen fajta kutyákat szerettek? Milyen fajta kutyákat NEM szerettek?

Figyelt kérdés
Külön írjátok,hogy ezeket szeretem:.... ezeket nem szeretem:... a válaszokat előre is köszönöm ;D
2011. nov. 20. 11:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ...amiket felsoroltál ilyenek nekem sem kellenének :)
2011. nov. 20. 12:59
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem a kedvencem az alaszkai malamut, mert ilyenem van, németjugász, vizsla, labrador, golden retriver, boxer, roti, leonbergi, újfundlandi, spániel, berni pásztor.


Amiket nem szeretek: puli, tacskó, csivava, palotapincsi.

És azért nem szeretem őket ,mert hamisak és egyesek nagyon agressszivek. És a tacskóról már nem egyszer hallottam hogy haraptak, több esetről hallottam már, mint bármelyik más fajtáról.

2011. nov. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
46%

Kedvenceim : Golden Retriever ,Yorkshire Terrier , Beagle , Basset Hund ,Uszkar ,Bichon Frise ,Angol Cocker Spaniel

,Labrador

Az osszes kutyat imadom ,kivetel Chihuahua ,a Chihuahua utalja a gazdijat ,csak azert nemn olt meg emebert ,mert olyan kicsi ...Es peldaul a Yorkie Yoy ugyanakkora ,mint a kis ordog ,es a Yorkie megvedi a gazdijat... Szerintem ez jelent valamit...

2011. nov. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. nov. 20. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!