Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a kutyáról?

Mit gondoltok erről a kutyáról?

Figyelt kérdés

Shar Pei fajta.. Ilyen kutyám lesz,és szeretném tudni hogy mik a vélemények illetve tapasztalatok erről a fajtáról :)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


köszi a válaszokat^^


2011. nov. 21. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
azt hallottam, hogy beteges fajta, sokszor kell műteni + légzőszervi gondjai is lehetnek. de kölyökként nyilván cuki, látom te is csak kölyökkutya képeket nézegeted, de azért meg is fog nőni!
2011. nov. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Hűséges, engedelmes, könnyen képezhető, de olykor kissé makacs, önfejű kutya. Viszont tény, hogy sokat betegeskedik, ezért nem árt odafigyelni rá :)
2011. nov. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Felnőtt korába alig van rajta ránc, ha a külsőt nézed, belsőleg makacs, egygazdás(amelyiket én ismerem), nehéz nevelni, de ha megvannak nevelve akkor aranyosak, de nem pacsiznak le mindenkivel.
2011. nov. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Akiteki ***** válasza:

Vigyázz vele, hogy csak nagyon jó helyről szabad venni, mert különben nagyon sokat fogsz orvosra költeni.

A ráncok miatt bőrbajai lehetnek (ezért is írja már elő a standard, hogy nem lehet nagyon ráncos), gyakori az entrópia (a szemhéj befordulása) szintén a ráncos fej miatt.

Amennyire én tudom nagyon családbarátok, de az idegeneket nem kedvelik.

2011. nov. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,tudom h meg is fog nőni,de még kicsi és ezért kérdeztem a véleményeteket.

majd odafigyelek rá :)

jöhetnek még válaszok :)

2011. nov. 21. 18:35
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

szia!


A húgomnak volt ilyen, egy kan. Totális csőd volt a kutya, mert nem nevelték megfelelően. 7-8 hónapos korától le se tojta a gazdáit, talán még a húgom párját valamennyire. De pl, ha kiszökött az utcára, úgy ment el a húgomék mellett, hogy rá se nézett!! A vége az lett, hogy elütötte egy autó.


Amúgy az a becsapás, hogy kiskorában édibédi puhakutyus, utána meg csőstül jön a probléma.

Én vigyáztam rá egy hétig, míg a húgom távol volt, de egyszerűen nem lehetett vele bírni.


Amúgy, ha meg van nevelve, esetleg ivartalanítva is van, biztos, hogy jó kutya válhat belőle. De nem kezdőnek való fajta!


Még annyit, hogy evés-ivás után a pofaredőit mosni és szárítani kell, hogy elkerüljük a fertőzéseket, bőrproblémákat.

2011. nov. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kínai harcikutya.
2011. nov. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó videó!!Nézd meg: http://www.youtube.com/watch?v=CZG-FXZQ_90


Nem tom hogy nézed-e az Animal Planeten a 101 nagykutyát!

2011. nov. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,megfogadom a tanácsokat és köszi a sok figyelmeztetést és segítséget :)

A videót még nem láttam,de megnézem^^

2011. nov. 25. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!