Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány boxer kutyust ismertek?...

Hány boxer kutyust ismertek? Kíváncsi vagyok hány boxeres ír ide, leírhatjátok a színét nemét törzskönyves-e stb.

Figyelt kérdés

Nekem egy törzskönyvezett csíkos fehér jegyes másfél éves szukám van ő lenne az:

[link]

[link]

Szóval írjatok minél többen!


2009. máj. 11. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Én egy barna boxert ismerek fekete max-al és fehér mellénnyel.(Nem tudom jól leirni)Szuka kutya.Azt nem tudom hogy törzskönyves-e de fajtatiszta.Imád kergetözni és összenyálazni mindenkit:D Nagyon aranyos kutya.
2009. máj. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Migint én.Ő 2 éves.
2009. máj. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk az utcánkban lakik egy, ő olyan feketés, de már elég öreg lehet. A pofija elég fehár már neki. Mikor elmegyünk a házuk előtt fut a kapuhoz és ugat de olyan hangot ad, hogy Buffff, wuffff :P
2009. máj. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy fehér boxer lány kutyám van, a jobb szemén van egy fekete monokli. Igaz szegény csípő dp-ás, de így is nagyon nagy a mozgás igénye,szeret futni, kedvenc játéka a rongyozás. Ja és nagyon nem szereti a macsekokat. Tök imádnivaló kutya.
2009. máj. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Itt minek megy a lepontozás!! Úgy őszintén?
2009. máj. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ki az a ... aki lepontoz? De leginkább az érdekelne, hogy miért?

Amúgy köszi a válaszokat.

2009. máj. 12. 20:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, és az utolsó előtti vagyok: elfelejtettem írni,hogy nagyon szép a kutyusod :)
2009. máj. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi szerintem is :).
2009. máj. 13. 14:46
 9/10 anonim ***** válasza:
szépp csak egy kicsit sovány!!!!!az a jó mikor nem látszanak a bordái
2010. márc. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2 boxerünk van, mindkettő sárga sok fehér jeggyel. Fülük, farkuk csonkítatlan. Törzskönyv nincs.

Dézi 3 éves szuka, Soma 1 éves kan.

2014. jún. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!