Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy törzskönyve...

Mennyibe kerül egy törzskönyves boxer?

Figyelt kérdés
Legolcsóbb, legdrágább árakra vagyok kíváncsi. De fontos hogy törzskönyves legyen. Előre is köszi.
2010. márc. 15. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
80-200 ezerig vannak sezrintem az árak. attól függ honnan veszed. 80 alatt én még nem halottam tk-s kiskutyákat. A 200 ezer meg nagyon hires szülőpároktól születő boxerek. De szerintem az átlag kölykök olyan 100-120 között mozognak amelyik télleg egészséges,szocializált és jó tenyésztőtől vannak.
2010. márc. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%

Ha csak a törzskönyv a fontos, akkor már 20-30 ezerért is kapsz.


Olyat, amire aztán az állatorvosnál ráköltheted azt a 70-80 ezret, amit megspóroltál azzal, hogy nem tenyésztőtől vettél szűrt, garantáltan egészséges kutyát, hanem szaporítótól egy akármilyet, csak olcsó legyen.


[link]

2010. márc. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hagyjatok már evvel az olcsokutya.uw.hu val nem azt kérdezdtem hogy lehet e 10ezer forintért boxert venni. Hanem kíváncsi voltam hogy milyen árakon mozognak a tenyésztők. Nem kéne mindenkit kioktatni!


Első: Köszönöm a válaszodat!

2010. márc. 15. 11:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Második vagyok.


Először is: egyetlen szóval nem írtad, hogy tenyésztőtől, rendes kennelből akarsz kutyát. Sima törzskönyves boxert még menhelyen is ki lehet fogni.


Másodszor pedig: szerintem a válaszom kedves volt, nem pedig kioktató. Kaptál választ a "legolcsóbb" kérdésre. Ha ennyire túlérzékeny vagy, az a te bajod.

2010. márc. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!